Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walczyłem z sandaczem 20 minut

Utworzony przez elco, 16 listopada 2012 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Szkielet tego co uważał, że da się zabijać i łowić to nie lada gratka, dla mnie jako fotografa. Obcykam cię równo i zamieszczę w sieci z podpisem „Śmierć Głupoty”. Takich jak ty jest 90%. U mnie doprowadzili już do tego, że pakują do siatek ukleje na kotlety a je***e PZW się chwali w gazecie, że jesteśmy mistrzami świata w łowieniu tej ryby. Jesteśmy mistrzami deb***izmu i chwalić się nie musimy bo zna nas z tego cały świat. Viva PZW, viva jego członki mięsiarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i zazdroszczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze? wolicie rybę chodowlaną czy dziką? a może jajko ze wsi czy z fermy? wędlinę ze sklepu czy swojską? skoro ktoś opłaca składki to ma święte prawo zabrać to co legalnie złapał. Zastanówcie się nad sobą. Przez kogo może nie być ryb? przez ludzi którzy wędkują mimo, że nie przyczyniają się do zarybiania. A jeśli wypuszczacie z czystym sumieniem każdą rybę, nawet wymęczoną czy ranną, z czystym sumieniem to znaczy,że wcale sumienia nie używacie. a tak nota bene sami zacznijcie jeść ryby. To dobrze robi na głowę i myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Andrzej ! Pamiętaj : Machaj wędą ryby będą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...