Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2018 r. o 21:56 Powrót do artykułu
Aśka to najlepsza wizytowka lubelskiego; pokazcie mi parlamentarzyste z lubelskiego tak obeznanego w temacie i elokwentnego, o jej adwersarzach nie bede wspominał bo to śmiech na sali, wiadomo robiom zxa sztukę; Aska ma w sobie wszystko jak pisał ktos niżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.wp.pl/joanna-mucha-szokuje-starsi-ludzie-to-klopot-6037720234140801a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie jakaś opcja potrzeby seniorów dostrzegła - i super bo o starości też trzeba myśleć a nie tylko o młodych zdrowych bykach co nie dostrzegają żadnej konieczności zabezpieczenia społecznego i opieki zdrowotnej bo z niej jak dotąd JESZCZE nie korzystają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten karpik tu prezentuje wschodnią Polskę przecież przegrał z Tygodnikiem Powiśla o te słowa i jeszcze ma czelność rozmawiać ? Kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pinokio jeździ po kraju, opowiada głupoty i odwala pokazówke w kościele dla ciemnego luda to dobrze?? Oj pisowskje trole bardziej sie postarajcie bo za wpisy dzis kasy nie będzie a Karpińskiemu to buty możecie czyścić - on jako jedyny w prostych słowach powiedział co rzad od lat robi z naszym regionem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz najnowsze hity z programu pisowskiej sitwy - rolniku tyraj aż padniesz, twoim kosztem rzad łaskawie obniży wiek emerytalny mieszczuchom, żeby sie nam miśki na stołkach nie przemęczały. Chcesz sąsiada mieć UPO- wca głosuj z listy na pisowca. Pis straszy nas uchodźcami ( a de facto rodzinami z dziećmi) a sprasza nam do kraju tysiace Ukraińców - nie kryjących się ze swoimi nacjonalistycznymi przekonaniami i zabierajacych prace Polakom. To jest HIPOKRYZJA wg. PISlamistow. Czekamy na kolejne punkty z programu kaczej sitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto spektakularny sukces 500 plus - Polska z najniższa stopą inwestycji od 1996 r. i najwiekszy dług krajowy w historii kraju. O tym wam nie powie pinokio Morawiecki jak jeździ po kraju ani o kolejnym kredycie na miliony euro, który zaciągnął, żeby jakos do do wakacji starczyło na wypłaty. Geniusze ekonomiczni z pisu dali ludziom rybe a nie wędke, w związku z czymy mamy wypasioną konsumpcje i nic poza tym a pieniazki na to dajememy wszyscy a co niech sie bawią jak mawiał klasyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdyby nie rzady pis to   :- Polska nie miałaby rekordowego w historii długu krajowego,ktorego nie spłaca wnuki dzieci naszych dzieci - nie byłaby skompromitowaana i odizolowana na arenie miedzynarodowej (zapomniałem mamy sztame z Wegrami ha ha, ktorzy zreszta juz pokazali, ze jak co do czego przyjdzie to sie odcinaja ) - nie mielibyśmy najniższej stopy inwestycji od 1996 roku, tak tak plan geniusza Morawieckego nie działa i nie dziwne jak w skutek fatalnego zarzadzania programem 5 setek plus daje sie pieniadze na konsumpcje a nie tworzy miejsc pracy - nie mielibyśmy armii miskow,bez wiedzy i wykształcenia ktorzy uzupełniaja te braki na uczelni ojca dyrektora i zarabiają po 2-3 razy więcej niż prezydenci miast a nie robią nic i nie ponoszą  żadnej odpowiedzialności - nie mielibyśmy państwa wyznaniowego, którym rzadzi ojciec biznesman, hojnie wpsierany przez kolejne dotacje rzădowe z prezesem, który nie wie ile kosztuje chleb w sklepie, - nie mielibyśmy sekty smoleńskiej ze specjalista od wielkiego wybuchu mającego dziwne powiazania z ruskimi agentami, który tak unowcześnił armie, że aż ją uwstecznił a czesc dowodcow od razu zrezygnowało ze słuzby - nie mielibyśmy pani Pawłowicz, ktorej przypadek bada dalej medycyna - nie mielibyśmy paskow grozy na tvp info, ktorych Gebels ani Gomułka by sie nie powstydził - nie mielibyśmy przy korycie UB-ekow ale to nie dziwi bo przeciez mamy teraz PRL bis :
Akrat PRL pamiętam i stwierdzam,  że takie porównania mogą przemawiać do kogoś kto komuny nie widział na oczy. Przypomnę szanownemu trollowi, że PO zajumało nam 160 mld kasy z OFE, więc bajeczki o długu sobie prosze opowiadać ekonomicznym analfabetom. Tak dla ścisłości to zamienili długi krótkoterminowe wliczane do długu publicznego na dlugoterminowe nie wilczane. Czyli przewalili dług na nasze wnuki. "Izolacja" polega na tym, że wreszcie zaczęli artykułowac nasz interesy, PO już dawbo przyjęło by  "nachodźców" i zapłaciło 300 mld odszkodowań żydom. Poodchodzili dowódcy którzy doprowadzili nasze wojsko do pzoimu armii która do wojny jest gotowa, pod warunkiem jej wypowiedzenia z półrocznym wyprzedzeniem i toczącą się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 (przepraszam 8, bo trzeba wypić kawę) do 15:30. Mógłbym wymieniać dalej, ale nie mam na to czasu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytom należy się też pomoc - pracuje ponad 40 lat, tyle też odprowadzam składki do ZUS, a teraz mam dostać grosze emerytury od której nadal mam płacić po raz kolejny podatek? Wszystko dla młodych; mieszkanie-plus, żołobek-plus, przedszkole-plus, 500plus, 300plus, emerytura-plus... A dla mnie śmierć-plus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryci zawsze z oszczędnościami. metoda na wnuczka i biedna narzekająca babcia nagle wyciąga z banku 50-100tys. a taka biedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
And mi też by było szkoda czasu na pisanie takich głupot :) to już lepiej sie herbaty napić. Co ma OFE do długu państwa, który dla przypomnienia przekroczył bilion złotych - co mamy między bajki włożyć, bo nie bardzo rozumiem. Gierek przynajmniej swój dług puścił w infrastukture, teraz inwestujemy ale w zakupy w sklepie. Kto artykułuje nasze interesy i jakie to są interesy, żeby na Rydzyka chyba jeszcze więcej dawać, no to najważniejszy obecnie interes rządu. Zostaliśmy sami w Europie i taka jest prawda, bo się rzad pisowski na wszystkich obraził i nas nikt nie traktuje już poważnie, traktując jak dzika bananowa republike. Kolejny fake o uchodźcach i konik pisowskiej propagandy w tv - kiedyś się straszyło czarną wołga dziś uchodźcami,ba najeźdzcami. Ja już wolę te rodziny najeźdzcow z dziećmi, które z pewnością najadą i zniszczą do końca nasz kraj niż tysiące ukrów sprowadzanych i dotowanych przez rząd. Ja myśle że zydkom by zapłacili nawet dwa razy tyle, ba mam taka informacje z szykowanego właśnie paska na tvp info. O tych dowódcach to litościwie przemilcze bo mam kumpla w wojsku. Jak nie pomoc zachodu to nasza armia będzie tak gotowa do walki jak zabawka Macierewicza - obrona terytorialna czyli może jednego buta zdąża zasznurować bo drugiego już nie będzie po co. Andy widać wiele za komuny przeżyłeś, masz talent do lania wody i bajkopisarstwa, więc jakby co to chłopaki z tvp Cie wezma do robienia ramówki wiadomości, tam taki przekaz do ciemnego luda idzie codziennie w najgorszym przypadku zostają paski grozy na tvp info :) A na platforme nie mam zamiaru głosować, podsumowałem tylko poczynania ich następców, ktorzy pięknie się wpisują w słowa TKM i po nas choćby potop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi, bez pomocy rodziców, mogą pomarzyć o takich pieniądzach i własnym mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński coś ty zrobił dla Puław? Kto oddal Azoty pod Tarnów? Kim ty jesteś ze śmiesz jeszcze prawic morały o seniorach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki ofe udało się troche zmniejszyć dług państwa ale w przypadku kredytow zaciaganych przez pis to tych ofe by musiało być pare. Ale jak to dobrodusznie kiedyś stwierdził Morawiecki, to cały ten 500 plus jest brany na kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oddam głosu na peło a tym bardziej na wieśniaków z psl-u za sprzedaż ZA Tarnowowi, to był wał i sprzedaż polityczna nie miejąca nic wspólnego z ekonomią i prawami rynku, to było wrogie przejęcie i nic więcej przy przy klasku ZZ, a zwłaszcza jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole by wolały żeby zamiast konsolidacji z Tarnowem do spółki weszli ruscy - brawo, że w końcu sie przyznaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
67 + TAK, To PROGRAM muszki i zuczka - czytaj głupi wybrco robić masz na nas do śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 MILIONÓW NA MADONNĘ muszka wydała ? - spoko, naiwniaki wyborcy przeciez zaplacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dowalcie rolnikom podwyższoną emeryture, którzy najcieżej fizyczbie pracuja, może cześć nawet dozyje. Wieś podziekuje pisowskim szkodnikom - na jesieni wykopki PIS - lamskiej stonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis matołki ile dziś za wpis tutaj a ile w artykule o Żuku, bo nie wiem gdzie się bardziej kopiuj wklej opłaca robić, żeby na dniówke uzbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...