Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wicestarosta przeprasza za swój komentarz i chwali gest puławskich restauratorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Panie Gorgol schowaj się w domu i nie wychodź do końca świata i jeden dzień dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś tu nie tak , bo słyszałem że niestety,czytałem, że dyrekcja ZOZ Puławy ,odniosła się do tych darmowych ,ciepłych ,obiadków dla personelu, lekarzy i personelu,, jednak mało pozytywnie ,to znaczy że nie ma takiej potrzeby aby takie posiłki były dostarczane od restauracji i barów ,którzy chcą w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za to co robią i co czeka pracowników ZOZ Puławy ... Więc jak to jest na prawde..????? Proszę mi powiedzieć drodzy państwo ,???? ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że tak naprawdę to służby sanitarne by na to nie pozwoliły ( w takiej formie). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że temu Panu nikt nawet wody nie poda gdy zasłabnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wstyd człowiek ma służyć społeczeństwu i ma stać na straży prawa , a tu taki totalny syfffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie dotrze to wszystko do elektoratu tego kretyna......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, a teraz powoli i na spokojnie. Nie chcę podważać intencji właścicieli i pracowników bistro, bo ich inicjatywa to szlachetny gest. Z drugiej strony, przed rozpoczęciem takiej akcji wystarczyło po prostu zadzwonić do dyrektora i zapytać czy jest ona potrzebna. A co jeśli szpital po prostu już zabezpieczył posiłki dla personelu? Może się okazać, że tu taka pomoc nie jest potrzebna, ale przydałaby się gdzieś indziej, np. w schronisku na Rybackiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś tu nie tak ,  bo słyszałem że niestety,czytałem, że   dyrekcja  ZOZ Puławy ,odniosła  się do  tych darmowych ,ciepłych ,obiadków dla personelu, lekarzy i personelu,, jednak mało pozytywnie ,to znaczy że nie ma takiej potrzeby aby takie posiłki były dostarczane od restauracji i barów ,którzy  chcą w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność  za to co robią i co czeka pracowników ZOZ Puławy ... Więc jak to jest na prawde..????? Proszę mi powiedzieć drodzy państwo ,???? ??????
 Przeczytaj jeszcze raz swój bełkot, potem jeszcze raz, a później pomyśl i wtedy napisz z sensem. A dyrekcji do Łęcznej to nikt nie zamierzał i nie zamierza dostarczać posiłków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porozumieniu z dyrekcją????? A gdzie jest teraz Rybak? NA URLOPIEEEEEEE.... UCIEKŁ JAK SZCZUR Z zagrożonego okrętu........wrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba mieć tupet. Klasyczny pisior. Splunąć mu w twarz to otworzy parasol. Dno . Jak całe starostwo. Dno i kilo mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że przeprosił. Smrud i tak zostanie. A meneger szpitala gdzie się schował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie... Zauważyłam, że nie ma ani jednego komentarza zwolenników PiS... Przypadek? Nawet im jest wstyd... :( Ludzie na takim stanowisku powinni uważac co piszą. Rozumiem, że można coś niechcący powiedzieć, "chlapnąć" przypadkiem, po pijanemu itp. ale żeby napisać?! To nie mógł być przypadek...  Po prostu wstyd... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy sytuację dramatyczną, chociaż do wielu osób jeszcze to nie dotarło, a politycy zamiast jednoczyć wciąż dzielą społeczeństwo. Włączmy myślenie, bo nikt za nas tego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicestarosta na konferencji w sprawie powołania jednoprofilowego szpitala zakaźnego w Puławach nawet nie zająknął się w obronie prawa ponad kilkaset tys. mieszkańców powiatu, którym odebrano jedyny szpital. Obaj wraz z dyrektorem bezczelnie unikali odpowiedzi na temat gotowości szpitala do opieki nad pacjentami z COVID. Żaden nie odpowiedział na pytanie o respiratory, środki ochrony indywidualnej, specjalistów w zakresie intensywnej terapii bo wiedzieli, że ich nie wystarczy na same Puławy, nie mówiąc o województwie. Ci ludzie będą winni konsekwencji jakie poniosą mieszkańcy na skutek tej fatalnej decyzji. Nie mówiąc o wojewodzie, który mając do dyspozycji mnóstwo szpitali, specjalistów i w w Lublinie podjął fatalną decyzję nie tylko dla Puławian ale też dla chorych z odległych terenów woj. lubelskiego jak Biłgoraj, Tomaszów, Janów czy Zamość, którzy będą jechać na przeciwległy biegun województwa z niewydolnością oddechową. Najbliższe miesiące zweryfikują te decyzje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero...
 Mniej niż zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz czekamy na przeprosiny Szczerby na temat kłamstw o vip-roomach w szpitalu. I przeprosiny Hartwich na temat kłamstw o lekarzu pogotowia i jednocześnie samorządowcu z Garwolina. I odblokowanie przez lubuską PO profilu policji na swoim tłiterze, który zblokowali po tym, gdy policja wyjaśniła, że piszą kłamstwa odnośnie pracy policji w tamtym regionie. I oczywiście przeprosin. Ten tu z Puław umieścił idiotyczny wpis. W żaden sposób go to nie usprawiedliwia, ale przynajmniej miał w sobie tyle ogarnięcia, że przeprosił. Zabawni są ludzie którzy wieszają psy na gościu za głupi wpis, jednocześnie nie przeszkadza im równie "mądry" a do tego kłamliwy tekst o garwolińskim lekarzu.
  Wyłącz TVP - WŁĄCZ MYŚLENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tym poziomie nepotyzmu i korupcji w rządzącej partii ten, kto ma do niej dostęp (znajomy, ciotek, pociotek), może być w sytuacji medycznie uprzywilejowanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu mowa?Wcisnęli nam szpital zakaźny, a miernoty pisowskie tylko przyklasnęły.Taka Jarząbkowa śmie chwalić Smagę za postawę,a Sprawka oczekuje od puławiakow empatii-PORAŻKA! Widac jak słaby jest puławski Pis, nie maka nic do powiedzenia.Wiecznie drąca się Jarząbkowa nagle zamilkła,a Krygierowa-marionetka ani razu nie zabrała głosu,czyżby bała się reakcji rodziców swoich wychowanków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie... Zauważyłam, że nie ma ani jednego komentarza zwolenników PiS... Przypadek? Nawet im jest wstyd... :( Ludzie na takim stanowisku powinni uważac co piszą. Rozumiem, że można coś niechcący powiedzieć, "chlapnąć" przypadkiem, po pijanemu itp. ale żeby napisać?! To nie mógł być przypadek... Po prostu wstyd...
 A może, tak zwyczajnie i po ludzku, niektórzy ludzie nie chcą uczestniczyć w dyskusjach na forach i facebookach, by niepotrzebie nie podkręcać i tak już napiętej atmosfery. Czy zauważyłaś może, że zagrożenie koronawirusem dotyczy nas wszystkich, bez względu na poglądy czy przynależność partyjną? Czy sądzisz, że za kilka dni lub tygodni, gdy epidemia wirusa rozwinie się do dużo większych rozmiarów, puławski szpital będzie udzialał pomocy wyłącznie członkom i zwolennikom partii rządzącej, odsyłając tych, którzy dziś tak ochoczo wylewają na dyrektora kolejne wiadra z błotem? Czy eskalowanie paniki kolejnymi artykułami i komentarzami ma sens? Bez względu na to ile zaraz naklikacie kciuków w dół, prawda jest taka, że wszystkim nam potrzebny jest spokój i rozwaga, a te dyskusje i kolejne medialne sensacje w tym nie pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga: działacze PIS, nie dajcie się sprowokować. Nie wdajcie się w dyskusję z tymi, którzy tu sieją zamęt, dezinformację czy panikę. Nie komentujcie absurdalnych, niemądrych pism i stanowisk. Na ocenę faktów i zdarzeń przyjdzie czas kiedy zwalczymy już epidemię. Teraz każdy w swoim zakresie niech wypełnia powierzone i narzucone zadania. Nie oglądajcie się na skowyt i hejt. W żadnym europejskim kraju nie ma tak wielkiej mobilizacji wszelkich służb i wdrożonych procedur jak u nas. Będzie dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...