Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki Wyjazd na Węgry

Utworzony przez gosc, 20 lutego 2018 r. o 08:46
Witam serdecznie. Czy ktoś z Puław lub okolic wybiera się może na " Wielki Wyjazd na Węgry " ? Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Pulaw jadą : anonimowy darczyńca Radosław,  Pancerzyk,  Krwisty Lustrator, Krokodylowy,  Kostecki i jego ludzie, AliBaba i 40 czytelników GP, Lenartowicz i jego ludzie , kard. Riszelieue'au z przyjacielem i wrogiem i Bogiem i sam sobie poradzi, Jurek, Kostecki z 200 złotymi patriotycznych,  społecznymi działaczami × 10 lat, oddzielny wagon dla patriotycznych karierowiczów,  2 wagon to stary - fikcyjny zarząd Klubu Grota oraz nowy 5 osobowy zarząd Klubu Grota czyli Czarek Kruk i Cezary Kruk i C.Kruk i Czaruś Kruk i jeszcze Czarek. Mysle ze można spokojnie dodać działaczy innych klub im. Cezarego Kruka w sumie z 10 osób,  wiec Czarek sam powinien się w wagonie zmieścić chyba ze zabierze ze sobą fikcyjne internetowe osobowości w pudełeczku to wtedy będzie mógł ze sobą rozmawiać do woli. Ktoś jeszcze?Hm- może rzesze dziennikarze i parlamentarzyści  którzy przyszli tłumnie na łże konferencję w LODR. Prosimy o pocztówki z Budapesztu albo zza Maćkowej gruszki. Czarek mamy prośbę,  wyjedź i nie wracaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie Atyllę. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Attyla napisał:
Z Pulaw jadą : anonimowy darczyńca Radosław,  Pancerzyk,  Krwisty Lustrator, Krokodylowy,  Kostecki i jego ludzie, AliBaba i 40 czytelników GP, Lenartowicz i jego ludzie , kard. Riszelieue'au z przyjacielem i wrogiem i Bogiem i sam sobie poradzi, Jurek, Kostecki z 200 złotymi patriotycznych,  społecznymi działaczami × 10 lat, oddzielny wagon dla patriotycznych karierowiczów,  2 wagon to stary - fikcyjny zarząd Klubu Grota oraz nowy 5 osobowy zarząd Klubu Grota czyli Czarek Kruk i Cezary Kruk i C.Kruk i Czaruś Kruk i jeszcze Czarek. Mysle ze można spokojnie dodać działaczy innych klub im. Cezarego Kruka w sumie z 10 osób,  wiec Czarek sam powinien się w wagonie zmieścić chyba ze zabierze ze sobą fikcyjne internetowe osobowości w pudełeczku to wtedy będzie mógł ze sobą rozmawiać do woli. Ktoś jeszcze?Hm- może rzesze dziennikarze i parlamentarzyści  którzy przyszli tłumnie na łże konferencję w LODR. Prosimy o pocztówki z Budapesztu albo zza Maćkowej gruszki. Czarek mamy prośbę,  wyjedź i nie wracaj.
 50 razy czytane, a wciąż z podłogi nie mogę się podnieść :D :D :D Panie Kruk, Pan tochyba zalazłeś w mieście komuś "za skórę" coś czuję :D :d 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to sobie myślę, że "Orlik" w nieznanym grobie się przewraca... Że ktoś niespełna rozumu tak wykorzystuje jego pseudonim. Przykro mi Panie Kruk, ale Pan to chyba jednak chory człowiek jesteś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowa_woda napisał:
Attyla napisał:
Z Pulaw jadą : anonimowy darczyńca Radosław,  Pancerzyk,  Krwisty Lustrator, Krokodylowy,  Kostecki i jego ludzie, AliBaba i 40 czytelników GP, Lenartowicz i jego ludzie , kard. Riszelieue'au z przyjacielem i wrogiem i Bogiem i sam sobie poradzi, Jurek, Kostecki z 200 złotymi patriotycznych,  społecznymi działaczami × 10 lat, oddzielny wagon dla patriotycznych karierowiczów,  2 wagon to stary - fikcyjny zarząd Klubu Grota oraz nowy 5 osobowy zarząd Klubu Grota czyli Czarek Kruk i Cezary Kruk i C.Kruk i Czaruś Kruk i jeszcze Czarek. Mysle ze można spokojnie dodać działaczy innych klub im. Cezarego Kruka w sumie z 10 osób,  wiec Czarek sam powinien się w wagonie zmieścić chyba ze zabierze ze sobą fikcyjne internetowe osobowości w pudełeczku to wtedy będzie mógł ze sobą rozmawiać do woli. Ktoś jeszcze?Hm- może rzesze dziennikarze i parlamentarzyści  którzy przyszli tłumnie na łże konferencję w LODR. Prosimy o pocztówki z Budapesztu albo zza Maćkowej gruszki. Czarek mamy prośbę,  wyjedź i nie wracaj.
50 razy czytane, a wciąż z podłogi nie mogę się podnieść :D :D :D Panie Kruk, Pan tochyba zalazłeś w mieście komuś "za skórę" coś czuję :D :d
 Ja też nie wierzę! Uśmiałem się za wsze czasy! A co do Pana Kruka to robi zajebistą antyreklamę jakiemukolwiek przejawianiu patriotyzmu! To jakiś "wariat" bez pracy co się nudzi albo tak odreagowuje życiowe niepowodzenia. Zasrał to forum jakimiś pierdołami co się kupy nie trzymają i wylewa żale z minionej epoki. Panie Kruk cytując Sienkiewicza "kończ Pan, wstydu oszczędź" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i moj nr tel    81 744 30 61  żeby mi pan Kruk nie zarzucił, że nie podałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek_Zagorski napisał:
zdrowa_woda napisał:
Attyla napisał:
 Z Pulaw jadą : anonimowy darczyńca Radosław,  Pancerzyk,  Krwisty Lustrator, Krokodylowy,  Kostecki i jego ludzie, AliBaba i 40 czytelników GP, Lenartowicz i jego ludzie , kard. Riszelieue'au z przyjacielem i wrogiem i Bogiem i sam sobie poradzi, Jurek, Kostecki z 200 złotymi patriotycznych,  społecznymi działaczami × 10 lat, oddzielny wagon dla patriotycznych karierowiczów,  2 wagon to stary - fikcyjny zarząd Klubu Grota oraz nowy 5 osobowy zarząd Klubu Grota czyli Czarek Kruk i Cezary Kruk i C.Kruk i Czaruś Kruk i jeszcze Czarek. Mysle ze można spokojnie dodać działaczy innych klub im. Cezarego Kruka w sumie z 10 osób,  wiec Czarek sam powinien się w wagonie zmieścić chyba ze zabierze ze sobą fikcyjne internetowe osobowości w pudełeczku to wtedy będzie mógł ze sobą rozmawiać do woli. Ktoś jeszcze?Hm- może rzesze dziennikarze i parlamentarzyści  którzy przyszli tłumnie na łże konferencję w LODR. Prosimy o pocztówki z Budapesztu albo zza Maćkowej gruszki. Czarek mamy prośbę,  wyjedź i nie wracaj.
50 razy czytane, a wciąż z podłogi nie mogę się podnieść :D :D :D Panie Kruk, Pan tochyba zalazłeś w mieście komuś "za skórę" coś czuję :D :d
Ja też nie wierzę! Uśmiałem się za wsze czasy! A co do Pana Kruka to robi zajebistą antyreklamę jakiemukolwiek przejawianiu patriotyzmu! To jakiś "wariat" bez pracy co się nudzi albo tak odreagowuje życiowe niepowodzenia. Zasrał to forum jakimiś pierdołami co się kupy nie trzymają i wylewa żale z minionej epoki. Panie Kruk cytując Sienkiewicza "kończ Pan, wstydu oszczędź" :P
 Ja cały czas się śmieję,że niby po studiach a błędy robi jak pierwszoklasista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Cezary Kruk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj też było spotkanie? Jak poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospiewajcie sobie po madziarsku Egyszer a nap úgy elfáradt [edźser o nop udź elfarot] Elaludt mély, zöld tó ölén  [elolut myj zyld tou ylyjn] Az embereknek fájt a sötét [oz embereknek fajt o szytyjt] Ő megsajnált, eljött közénk [y megszojnalt, eljyt kyzyink] Igen, jött egy gyöngyhajú lány, [igen, jyt edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom, wodź igoz tolan] Így lett a föld, az ég, zöld meg kék, mint rég [idź let o fyld, oz yjg, zyld meg kyjk mint ryjg] Igen, jött egy gyöngyhajú lány, [igen, jyt edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom, wodź igoz tolan] La-la-la… A hajnal kelt, ó hazament [o hojnol kelt y hozoment] Kék hegy mögé, virág közé [kyjk hedź mygyj wirag kyzyj] Kis kék elefánt mesét mesél [kisz kyjk elefant meszyjt meszyjlt] Szép gyöngyhaján alszik a fény [syjp dźyndźhojan olsik o fyjń] Igen, él egy gyöngyhajú lány, [igen, yjl edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom wodź igoz tolan] Gyöngyhaj azóta rég édenkertben él [dźyndźhoj ozouto ryjg yjdenkertben yjl] Igen, él egy gyöngyhajú lány, [igen, yjl edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom wodź igoz tolan] La-la-la…. (kétszer) Mikor nagyon egyedül vagy [mikor nodzion edziediul wodź] Lehull hozzád egy kis csillag [lehul hozzad edź kisz czillog] Hófehér gyöngyök vezessenek [houfehyjr dźyndźyk wezeszszenek] Mint jó vándort fehér kövek [mint jou wandort fehyjr kywek] Igen, hív egy gyöngyhajú lány, [igen, hiw edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom wodź igoz tolan] Ránk vár gyöngye mögött, ég és föld között [rank war dźyndzie mygyt yjg yjsz fyld kyzyt] Igen, hív egy gyöngyhajú lány, [igen, hiw egy dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom wodź igoz tolan] Ránk vár gyöngye mögött ég és föld között [rank war dźyndzie mygyt yjg yjsz fyld kyzyt] Igen, hív egy gyöngyhajú lány, [igen, hiw edź dźyndźhoju lań] Álmodtam vagy igaz talán [almodtom wodź igoz tolan]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będziecie wykrzykiwać głupią rymowankę :Polak Madzia dwa bratanki"? Pewnie tak bo polityka zagraniczna Polski opiera się na takich niepowaznych podstawach! Ha,ha,ha ciemne Lachy jadą do Węgrów,  ciekawe po co?Chyba uczyć się skuteczności w polityce. A Pan Cezary będzie jak ryba w we wodzie! Wykona kawał bezsensownej,  nikomu nie potrzebnej roboty! I zapisze to po stronie wydatków na Polskę!  Postępująca ciemnota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cezary w 99% sfinansował wyjazd na Węgry i prosi Wojtka Kosteckiego oraz jego kolegów o potwierdzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję, że każdy sam za siebie płaci 250 zlotych od osoby. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na VI Wielki Wyjazd na Węgry. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na VI Wielki Wyjazd na Węgry. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ze swojej strony zapraszam na uroczystości organizowane przez puławskie koło AK 1 marca. Rozpocznął się  mszą świętą o 18 a później będzie uroczysty przemarsz pod WKU i apel pamięci. Na pewno jak co roku będą to piękne i uroczyste obchody święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR dzielnie dzierży sztandar AK! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ze swojej strony zapraszam na uroczystości organizowane przez puławskie koło AK 1 marca. Rozpocznął się  mszą świętą o 18 a później będzie uroczysty przemarsz pod WKU i apel pamięci. Na pewno jak co roku będą to piękne i uroczyste obchody święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kila ostatnich miesc na Węgry! Proszę o błyskawiczny kontakt. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...