Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki Wyjazd na Węgry

Utworzony przez gosc, 20 lutego 2018 r. o 08:46
2,5h? Był Pan tuz po 19 pod WKU. Od 18 do 19 to 1h. Oj cos tu nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję, że mój wykład i spotkanie skróciłem do 1 h 15 minut. Spotkanie zawsze jest o 17.00. Zrobiłem to celowo aby wziąść udział w drugich uroczystości o co wielokrotnie apelowałem przed spotkaniem mailowo i telefonicznie. Złapałem się jeszcze na końcówkę w kościele. Zwykle spotkaniu trwa 2- 3 godziny. Jeżeli Pan uczestniczy to może to Pan potwierdzić. Towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR dzielnie dzierżył sztandar narodowy! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest kila ostatnich miesc na Węgry. Proszę o błyskawiczny kontakt. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie w Budapeszcie jest 600 osób z Klubów Gazety Polskiej z całej Polski. W tym 17 osób z Puławskiego Klubu Gazety Polskiej imienia majora Mariana Bernaciaka pseudonim Orlik. Po powrocie do Polski planujemy spotkanie patriotyczne na temat 1000 lat przyjaźni polsko- węgierskiej i Historii Węgier. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników Forum Dziennika Wschodniego z Budapesztu. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary Kruk napisał:
Jest kila ostatnich miesc na Węgry. Proszę o błyskawiczny kontakt. Cezary Kruk
 Ile klia tego jest ?Może z 5 kilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrotce spotkanie patriotyczne na ktorym uczestnicy VI Wielkiego Wyjadu na Wegry podziela sie wspomnieniami. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski Klub Gazety Polskiej imienia majora Mariana Bernaciaka pseudonim Orlik powrócił z Węgier dzisiaj 16 marca 2018 o 16.30. Wszyscy bardzo zadowoleni. Wkrótce spotkanie patriotyczne poświęcone Węgrom. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gulasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...