Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie sprzątanie w Parku Czartoryskich w Puławach

Utworzony przez obserwator, 18 kwietnia 2015 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Dlaczego młodzież wykorzystywać do tego celu. Jest rzesza bezrobotnych, wyznaczyć daty przy okazji będzie weryfikacja kto bezrobotny z własnego wyboru :)   Urzędnicy w czynie społecznym a zarazem dla własnej kondycji dotlenili by mózgi po tym lepiej się myśli zrobili by coś dla miasta :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego młodzież wykorzystywać do tego celu. Jest rzesza bezrobotnych, wyznaczyć daty przy okazji będzie weryfikacja kto bezrobotny z własnego wyboru :)   Urzędnicy w czynie społecznym a zarazem dla własnej kondycji dotlenili by mózgi po tym lepiej się myśli zrobili by coś dla miasta :)
  bezrobotni oraz wszelkiej maści korzystający z darmowej forsy z opieki społecznej to tak, ale co do urzędników to mogę ci powiedzieć odpier...l się, może i ty, kto ci broni być urzędnikiem i iść śmieci zbierać, urzędnik tak samo jak i inni pracownicy pracuje a nie opierdala się jak ci co dostają za darmo z opieki społecznej. Jestem też przeciw wykorzystywaniu uczniów, i nie zgodzę się nigdy aby moje dzieci za darmo cokolwiek robili dla tego kraju, bo za darmo to niech ci co są w rządzie robią, juz wystarczy jak moi dziadkowie się poświęcali dla kraju w czasie wojny, gdzie teraz my  jako ich dzieci i już wnuki klepiemy biedę dlatego, że jesteśmy uczciwi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijaków i próżniaków korzystających z darmowej forsy z opieki społecznej pogonić i byśmy mieli czyściutko wszędzie a nie tylko par itp. Kupę śmieci leży po rowach, nieużytkach, czyżby to dla naszych rządzących było za trudne do zorganizowania, najlepiej jak się czepiają bzdetów utrudniających tylko normalnym ludziom zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...