Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I o co wam chodzi ?? Wolska naszych marzeń !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wójt to buc. Zachowuje się jak na własnym folwarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miej mnie w nosie a ja mam Ci buty lizać. Coś to nie PO nasiemu. Chciałeś mieć swego Pana to Go masz i do Kogo pretensja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest z tymi pisowskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to droga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci radni z Zielonego Powiśla to chyba oderwani od rzeczywistości. Radny ze Skowieszyna chce budować wiadukt do Pożoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli telenoweli "Prywatny folwark" ciąg dalszy... bezczelność przechodzi wszelkie granice... ciekawe kiedy wreszcie ktoś zrobi z tym porządek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Radny Skowieszyna w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie owija w bawełnę i stoi twardo na nogach. A wiadukt faktycznie by się przydał, bo z pewnością ruch po oddaniu ciągu kolejowego się zwiększy wraz z prędkością pociągów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się odważył i pokazał na czym polega demokracja. Sami chcieli sami wybrali, swego przedstawiciela i jego program a więc od niego oczekujcie swych wizyjnych rzeczywistości. Nikt kogo nie tolerujesz nie będzie ci dogadzał. To jest demokratyczna terapia zanim wybierzesz pomyśl czy to jest realne co przedstawiają kandydaci. Teraz mieszkańcy mogą mieć preteensje sami do siebie, że przed wyborami ktoś im popsuł czerep, tak winno być wszędzie i we wszystkich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że już dawno nie było o co się przyczepić to obecnego wójta, coś za cicho było w ostatnich miesiącach, to trzeba alarm o pierdoły podnieść, bo ta droga pewnie i tak będzie zrobiona, ale tak jak napisał wójt potrzeba na to czasu. Przyjdzie czas że obecny wójt odejdzie i wtedy zobaczycie jak się będzie drogi robić, szczególnie te dojazdowe do swoich posesji, co już pokazali radni obecnej kadencji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to demokracja ?TO podłe cwaniactwo tylko na śmietnik nadaje się takie podejście, a ty proroku jesteś oderwany o normalności. Przyzwoity włodarz jeśli nie dostaje głosów w wyborach, to robi wszystko aby je pozyskać poprzez pracę na rzecz mieszkańców, a co z tą częścią co go poparła wrzucił wszystkich do tego samego wora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wójt powinien z automatu dyscyplinarnie tracić stanowisko u mieć zakaz dożywotni jakiejkolwiek pracy w szeroko rozumianej administracji i w spółkach z udziałem SP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo mówił w Poniatowej były burmistrz z nadania psl mieszkańcom jednej wsi - nie poparliście mnie tylko kontrkandydatkę to czego chcecie? także ten tego ten... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEREPACHY i KOZIEŁY - gminna postkomunistyczna serwilistyczna rzeczywistość - "pan mnie wznosi coraz wyżej, ja mu za to..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam się sprawuje zaprzyjażniona super pracownica MUSZTARDA? Pozbierała się po upadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEREPACHY i KOZIEŁY - gminna postkomunistyczna serwilistyczna  rzeczywistość - "pan mnie wznosi coraz wyżej, ja mu za to..."
 ale może daj spokój komunizmowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard. W gminie Baranów dotychczas było to samo. Rozwijały się okoliczne wsie a w samym Baranowie inwestycji nie było Bo jak mawiali Baranów na poprzedniego wójta nie głosował więc i wójt w niego nie inwestował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory sa tajne i jakim prawem ktoś moze powiedzieć ze to akurat Młynki głosowały przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny ze Skowieszyna to mówi co mu każą, co doskonale widoczne było na ostaniej sesji, co chwila SMS i dzielenie się informacją z Panem po lewej. Myślałem ze głos oddany na Pana radnego będzie dobrym wyborem, lecz jak czas pokazał myliłem się. Pan radny nie ma nawet własnego zdania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory sa tajne i jakim prawem ktoś moze powiedzieć ze to akurat Młynki głosowały przeciw.
Wybory są tajne, ale ich wyniki już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...