Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale syf zostanie jak woda opadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... _ _ _ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest prezydent w tym wszystkim? Nie widać, nie słychać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super tekst ciekawe gdzie te zapory na marinie, a na bulwarze to tylko część chodnika zalana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie siejta fermentu,gdzie do 97 brakuje nie mówiąc o 2010.nawet w 2014 zamknięta byłą wiślana i 6sierpień.dziś to jest kałuża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos w redkacji to czyta? " utrzymywał się na stałym poziomie 6,45 cm" tyle wody to ja mam w brodziku jak sie odpływ zatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos w redkacji to czyta? " utrzymywał się na stałym poziomie 6,45 cm" tyle wody to ja mam w brodziku jak sie odpływ zatka
 No i co ci kryśka nie pasuje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło oczywiście o poziom 645 cm lub 6,45 m, poprawiliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Nie mogę się doczekać komarów :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest prezydent w tym wszystkim? Nie widać, nie słychać...
 Na Facebooku już wrzucił fotki tradycyjnie. Napisał że w gotowości są odpowiednie służby. Ciekawe czy wie jakie to służby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest prezydent w tym wszystkim? Nie widać, nie słychać...
Na Facebooku już wrzucił fotki tradycyjnie. Napisał że w gotowości są odpowiednie służby. Ciekawe czy wie jakie to służby...
 A no właśnie.....  szkoda ze ta woda nie przyszła jak był duda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...