Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizyta Tuska w Puławach i Poniatowej odwołana

Utworzony przez obywatel, 14 listopada 2008 r. o 08:51 Powrót do artykułu
No tak Stal spada z 2-ej ligi to piłkarz Donald Tusk olał Poniatową bo mecz by se zagrał a z patałachami to nie wypada hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przez Poniatową, tam Donek miał ciąć wstęgę na kolejnym "Orliku", a tu trawaniki nie pomalowane, nie wspomnę już o krawężnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może kiedyś słońce Japonii przyjedzie...gdy wróci od cesarza oczywiście bez harakiri
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rozgrzebane całe miasto przez roboty drogowe ?? A swoją drogą, jak można pozwolić na tak zaawansowane roboty drogowe w jednym czasie. Miasto jest zupełnie niedrożne i zakorkowane !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pum napisał:
Może rozgrzebane całe miasto przez roboty drogowe ?? A swoją drogą, jak można pozwolić na tak zaawansowane roboty drogowe w jednym czasie. Miasto jest zupełnie niedrożne i zakorkowane !!!
No i przez to, że nie przyjechał sprawił mi ogromną radość. Dość mam w telewizji tego jarlrlrlogotania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja takie piękne jaja kupiłem....no cóż, na jajecznicę pójdą. Swoją drogą, bardzo się cieszę, że nie przyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiedziony napisał:
A ja takie piękne jaja kupiłem....no cóż, na jajecznicę pójdą. Swoją drogą, bardzo się cieszę, że nie przyjechał.
LUDZIE ! dlaczego jest w was tyle zawiści .Sami nie jesteście w stanie nic zaoferować od siebie .Potraficie tylko narzekać, krytykować , Poniatowa jest coraz piękniejsza i to Poniatowa ma pływalnię , nowe boiska ,powoli pnie się w górę . Może i jest sypialnią ale w tej sypialni ludzie z Opola też pracowali. Ciekawe czy nie zaszkodziły ci te jajka --po nich to szwankuje pamięć bo cholesterolek wysoki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt by nie uwierzył, że Tusk przyjedzie w tej chwili? Otwierać stadionik, czy coś tam jeszcze to on by pewnie mógł, gdyby na tym padole łez jakim jest Polska wszystkim się żyło dobrze, nie było by zwarć i spięć na górze... słowem sielanka taka, że z nudu można by sobie pojechać coś tam otwierać na prowincji..... Wciąż pokazują nam w TV nowe afery na linii Premier-Prezydent, sprawy z tym związane. A Tusk miałby sobie dupę zawracać cięciem wstęgi na wsi? Nie bądźmy naiwni.... he he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypier***ac szmaty ja tu jestem z poniatowej i to wasze boisko jest do dupy nie pomalowane itp. i jak sie nie odpier***icie od mojego miasta to bendziecie tego żałowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...