Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał w kobiety na chodniku. Jedna z nich nie żyje

Utworzony przez pieszy, 28 czerwca 2010 r. o 06:28 Powrót do artykułu
dla takich kierowcow jak wy to juz nie wiem jakie zakazy nakazy by dzialaly toz to osiol by zrozumial jedz ostroznie a w miastach i terenach zabudowanych 50 km a srodkiem drog jezdni budujci e wysepki z wysokimi kraweznikami i garby przy szkolach znaki i garby i ograniczenie predkosci do 20km za szybka jazde zabierac punkty i prawko po alkiholu i dragach kasowac na rok o wiecej prawa jazdy karac karac i i uczyc zachowania na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety po raz kolejny niedzielny kierowca dał popis. Nie rozumiem jak osoba z Puław może nie wiedzieć o tym że jedzie droga podporządkowaną?! ( a nawet jeśli nie wie - to do cholery znaki są - powinni go wsadzić a cele wyłożyć znakami drogowymi - przeciez zabił niewinną osobę - przez swój deb***izm!!! )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
No niestety po raz kolejny niedzielny kierowca dał popis. Nie rozumiem jak osoba z Puław może nie wiedzieć o tym że jedzie droga podporządkowaną?! ( a nawet jeśli nie wie - to do cholery znaki są - powinni go wsadzić a cele wyłożyć znakami drogowymi - przeciez zabił niewinną osobę - przez swój deb***izm!!! )
Mówisz niedzielny ???? Ci jadą bardzo ostrożnie i to stwarza pewne niewygody na drodze ale najgorsza jest gównażeria w 20-to letnich Oplach o poj. 2 L,czapkach(bejsbolówkach) i z nastawionymi na 120 Db radiami.Ci mają za nic wszelakie regóły. Na zwróconą uwagę w odpowiedzi zza szybki możesz ujrzeć, po amerycku ,uniesiony do góry środkowy palec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulicą Mickiewicza (niedawno wyremintowaną za unijne pieniądze ) trudno przejechać, wzdłuż po obu stronach stoją zaparkowane samochody, które utrudniają widoczność. Stoją nawet przy samym skrzyżowaniu z Sieroszewskiego. Nie winię kierowców, którzy nie mają gdzie parkować ,ale drogowców, ze nie zrobili miejsc parkingowych wzdłuz Mickiewicza. A w sezonie skolnym dodatkowo przejazd utrudniają samochody rodziców przywożących dzieci do szkoły. Może ktoś by pomyślał o parkingach podobnych jak na Sieroszewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sama historia z zaparkowanymi samochodami jest na kołłątaja znaki zakazu po obu stronach a wszedzie stoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota to mało! sama mam od niedawna prawo jazdy i jestem świadoma, że przez swoją nieodpowiedzialność mogę skrzywdzić niewinne osoby. może warto zmienić sposób szkolenia kierowców. w bardziej obrazowy i dosłowny sposób pokazywać skutki wypadków- poruszyć wyobraźnię. albo przed kursem robić testy psychologiczne, by sprawdzić czy jeden z drugim nadają się na kierowcę. ale najważniejsze to surowo karać za najmniejsze wykroczenie. współczuję rodzinom poszkodowanych w tym tragicznym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druga osoba, przewieziona do szpitala, ma zlamane 5 zeber, zlamana noge i jest bardzo mocno poobijana. Zostala przewieziona na OIOM, w szpitalu byl taki niedobor lekarzy ze przy zakladaniu gipsu na noge musial pomagac jej brac ktory jest lekarze juz na emeryturze. Kobieta jest wycienczona i w kiepskiej kontycji zarowno fizycznej jak i psychicznej.. na tej stronie przynajmniej nie ma wypisanych glupstw typu ze przechodzily przez jezdnie.. mniej wiecej tak wygladalo to zdarzenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i tak przy okazji.. kierowca nie byl 20-latek tylko starszy pan ktory ejchal z zona, wyjechal z podporzadkowanej bo lekko sie zagapil bo nie bylo nic widac przez te je***e parkingi zrobione na sieroszewskiego, jakis kompletny kretyn je tam umiescil! i zeby nie bylo ze jestem jego jakims krewnym i go bronie bo to wlasnie moja babcia jest druga ofiar, ktora lezy w szpitalu. oby z tego wyszla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
james8 napisał:
a i tak przy okazji.. kierowca nie byl 20-latek tylko starszy pan ktory ejchal z zona, wyjechal z podporzadkowanej bo lekko sie zagapil bo nie bylo nic widac przez te je***e parkingi zrobione na sieroszewskiego, jakis kompletny kretyn je tam umiescil! i zeby nie bylo ze jestem jego jakims krewnym i go bronie bo to wlasnie moja babcia jest druga ofiar, ktora lezy w szpitalu. oby z tego wyszla
jak przeczytałam na forum innej gazety regionalnej druga kobieta poszkodowana zmarła w szpitalu. mam tylko nadzieję, że nie jest to prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety jednak zmarła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia...Bardzo współczuję Rodzinom Ofiar... Odeszły od nas na zawsze dwie Cudowne Osoby [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...