Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojska Obrony Terytorialnej będą ćwiczyć, ale bez użycia ostrej amunicji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2019 r. o 09:04 Powrót do artykułu
No to będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli dostać Groty, a widzę kałachy. Znowu skończyło się na obiecankach świra smoleńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co im amunicja do kijów bejzbolowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak podłe jest wyzywanie Donalda Tuska od faszystów. Zrozumiałeś pisdzielcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie Jestem dla ciebie drogi andy. Po drugie zasunąłeś z grubej ryry, Maciarewicz patriotą, to się w pale nie mieści. Po trzecie skoro nie jesteś pisowcem to na sto procent faszyzującym oenerowcem czy innym wszechpolakiem. Po czwarte najgorszm aktualnie szkodnikiem jest kaczyński i jego pisowska banda. Jest to najgorsze zło jakie się przytrafiło Polsce i Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto im daje ostrą amunicję?Jeszcze się pozabijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem dwa komentarze, a pizdzielce i inne naziolskie trolle, ostro minusują. No cóż tylko to im zostało, bo niedługo nie będzie po nich śladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tu piszą ze wojsko będzie cwiczylo żeby nie było jak w Kazimierzu a wy o polityce ublirzacie wyzywacie wy po prostu chamy jesteście powinni was za obrazę w/wym nazwisk pozamykać to wasz wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku walnij się w głowę. Ja bym miał świrowi buty wiązać??????????? A to że się skumałeś z tym oszustem Morawieckim. i uwielbiasz Maciarewicza to twoja sprawa. Przecież żyjemy w "wolnej Polsce". ps. A ja do ciebie jakoś nie czuję sympatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbij sobie do głowy. Nie jestem twoim przyjacielem i nigdy nie będę. Czuję do ciebie antypatię, Tak jak do każdego oszołoma twojwgo gatunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze ilustracja nie przedstawia żołnierzy wojsk obrony terytorialnej, tylko zawodowych żołnierzy z formacji lekkiej piechoty. Po drugie broń na zdjęciu to nie "Kałach ( ak 47) tylko "Beryl" broń stosunkowo nowa i nowoczesna jest to etatowa broń wojska polskiego. Po trzecie ostrej amunicji do ćwiczeń NIGDY nie używa się poza strzelnicami. Po czwarte (sprostowanie odnośnie tytułu i treści) środki pozoracji pola walki to np. amunicja ślepa, petardy hukowe i świece dymne, a nie amunicja ostra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zajebojowe berety z demobilu też już się chyba pokończyły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubliżacie przez z z kropką, intelektualisto inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się strzela bez amunicji to ma się 100% trafień. Wiem, bo ćwiczyłem to już 40 lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i nie kałach, ale na pewno jego modernizacja, czyli kałachopodobny. Ja wcale nie twierdzę że kałach i jego odmiany to zła broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i nie kałach, ale na pewno jego modernizacja, czyli kałachopodobny. Ja wcale nie twierdzę że kałach i jego odmiany to zła broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty, w domu psa nie masz a przyjaciela szukasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty, w domu psa nie masz a przyjaciela szukasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormo czuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=9gSB4l7XT0U tak wyglądają spotkania z macierewiczem i jego hołota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...