Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ot, witamy w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za przeproszeniem co ten dziadyga robi w tym markuszowie, oprócz puszenia sie kim on to niby jest ?? przecież tam sie nic nie dzieje 5,8 brutto to stanowczo za dużo 2,2 brutto by wystarczyło dla darmozjada. widziałem tych wójtów rozmawiałem z niejednym to prostaki bezwiedzy i szkoły, zwykle kolesie zatrudnieni na etetach informatyków przerastali ich intelektem o lata świetlne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiTAM napisał:
za przeproszeniem co ten dziadyga robi w tym markuszowie, oprócz puszenia sie kim on to niby jest ?? przecież tam sie nic nie dzieje 5,8 brutto to stanowczo za dużo 2,2 brutto by wystarczyło dla darmozjada. widziałem tych wójtów rozmawiałem z niejednym to prostaki bezwiedzy i szkoły, zwykle kolesie zatrudnieni na etetach informatyków przerastali ich intelektem o lata świetlne.
O wójcie z Garbowa to tak nie powiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...