Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2019 w Puławach, biegają i grają dla dzieci [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 16:50 Powrót do artykułu
Ile kasy PO dała Grekom? I po co teraz zebrac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach dzieci kwestujące przy kościele "na górce" są przeganiane przez proboszcza tej parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Grekom? To 6.000.000.000 zł. I nie Grekom, a niemieckim i francuskim bankom. Panstwa europejskie(z budżetu UE + wspomniane datki) zrobiły zrzutę na 150.000.000.000 €. Z czego od razu rząd Grecki wysupłał 70.000.000.000 € na zakupiony w Niemczech sprzęt wojskowy, m.in. statki wojenne. Innymi słowy, gdy Unia (czyt. rząd Niemiec) zabronił ratowania polskich 4ch stoczni za polskie pieniadze, w tym samym czasie stocznie niemieckie i francuskie były "dotowane" kasą unijną plus polską. Tak to się odbywa. A ile kosztowały nas drogi na Ukrainie? Ile tego było? 2.000.000.000 zł. I co za to pobudowano? Nowe wille oligarchów i poszło na podwyżkę pensji ukrainskiego ministra Nowaka z 1.500 zł do 8.000 zł (odpowiednik polskiej pensji 32.000zł). A miał się tak poświęcić "ch(f)achwiec". No, ale za 2.000.000.000 zł to mu się należało. W Polsce od dawna nie ma problemu ze sprzetem, lecz z oddanym personelem. W Polsce lekarze zarabiają już ponad dwukrotnie więcej jak w Niemczech. Chodzi o siłę nabywczą pieniądza i to, że w Niemczech lekarz ma zakaz pracy w dwóch szpitalach nie tyle naraz, co równolegle. Teraz jeden doktor w Polsce udaje, że leczy. Ma leczyć 8 godz., a po 4 zmyka na prywatną praktykę i dopisuje jeszcze 8h jako nadgodziny. Stąd niski poziom naszej służby zdrowia. O higienie rąk nawet nie wspomnę. To widać po powikłaniach pooperacyjnych. Przodujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode pokolenie, przyszłe matki Polki są odporne na propagandę TVP. One lepiej wiedzą co dobre .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla młodzieży -harcerzy -------dzięki za odporność na propagandę telewizji jedynki. Robicie dla przyszłości Polski.Robicie dobrą robotę Brawo dla szkoły 2 .Dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NARODOWE PUŁAWY RÓWNIEŻ ZAGRAŁY W ORKIESTRZE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiak musi zostać świętym, nie ma bata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Prezydent dziś trochę pokwestował? Ile zebrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordu nie podbija,markety i galerie zamknięte a tam najwięcej ludzi. A w taką pogodę to gdzie chodzić. Jakaś tam część do kościoła i tyle. Co niektórzy kaca leczą po sobocie- niedziela wolna od roboty więc można imprezowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...