Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyciekły dokumenty z puławskiego ratusza. Sprawę bada prokuratura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2019 r. o 08:45 Powrót do artykułu
Gdyby prezydent nie zglosil do prokuratury to byloby zbyt oczywiste kto winny a tak to chwile potrwa ustalenie winowajcy. Urzednicy nie są glupi, żeby tak sie podkladać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maj był dokładnie tak samo agresywny wobec poprzedniej władzy. Chyba nie oczekiwał, że będzie traktowany inaczej. Jeśli tak, to świadczy tylko o jego naiwności. Nikt nie mówił, że będzie lekko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotowania do referendum rozpoczęte. Pan Grobel nie może się pogodzić, że nie ma wpływu na 300 milionowy budżet... Panie Grobel trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Pan najwyraźniej nie wie i ma pan w poważaniu wolę puławskiego społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. Niektóre komentarze niezależnie co się naciśnie łapkę w górę czy w dół to tylko dodaje polubienia. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciezko pogodzic sie z przegrana jak widac. Nawet jak sie ma 70 lat. Pulawy beda istnialy i pod innymi rzadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie widzicie Grobla, nawet tu gdzie go nie ma. Jakaś obsesja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą istniały tak długo, jak długo będzie miał kto na nie płacić. Jak dotąd tylko tych co im się należy i chcą brać robi się coraz wiecej, a płatników ciągle  ubywa - no ale pod innymi rządami przecież to się odmieni, może nawet te nowe rządy jak trzeba będzie z własnej kieszeni dołożą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo w jakim dziale takie dane sa. Nikt z ulicy nie wejdzie. nie zrobi zdjec i nie udostepni tych danych. na zewnatrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo w jakim dziale takie dane sa. Nikt z ulicy nie wejdzie. nie zrobi zdjec i nie udostepni tych danych. na zewnatrz.
 no właśnie ponoć wchodzą. Kolesie i krewni królika wchodzą i wychodzą kiedy chcą...i tam pewnie szukać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto na to pozwala i kto to toleruje? Niezłe macie burdello w tym waszym archeo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Grobel to będzie tam pierdział do grobowej deski w urzędniczy stołek.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu nowego prezydenta przeprowadziłbym audyt w każdej dziedzinie, Grobel jest obsrany i dlatego szmąci bo nie zdążył zniszczyć, schować, wynieść wszystkich dowodów swoich machlojek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już tak pierniczyć, jak pisiory "ostatnie 8 lat". Teraz jest Maj, to Maj odpowiada za pracę urzędu. To Maj nie potrafi zorganizować pracy jeśli ma takie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym myślał o Pani W. Która zajmowała się oświata wcześniej bo ci dyrektorzy to jej pionki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lajzy z bylym przelozonym tak kombinuja zeby doslownie dokuczyc nowemu przezydentowi i nie widze zeby prokuratura wychwycila dobroczyncow.Nalezy we wlasnym gronie przycisnac do sciany tych do ktorych nalezy miec podejrzenia i postawic warunki od ktorych nie ma odwrotu.Dalej to zajecie dla prokuratury a chwasty nie beda mialy wyjscia gdyz strach rozwiaze durnowaty problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno mówiłem i pisałem, że miastu potrzebny jest totalny audyt po kilkudziesięciu latach monowładzy! Niestety, ale około 9000 wyborców przegranego nie mogąc pogodzić się z utratą władzy i przywilejów wciąż ryje pod legalnie i demokratycznie wybraną władzą. Na miejscu byłego prezydenta Janusza Grobla podałbym się do dymisji i odszedłbym z Rady Miasta Puławy, aby pokazać, że ma się jeszcze ten honor i klasę, dla dobra Puław. A warz z nim powinni odejść urzędnicy, którym nie po drodze z Pawłem majem i jego ekipą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już tak pierniczyć, jak pisiory "ostatnie 8 lat". Teraz jest Maj, to Maj odpowiada za pracę urzędu. To Maj nie potrafi zorganizować pracy jeśli ma takie problemy.
 Nie da się ukryć że teraz to jest urząd majski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lajzy z bylym przelozonym tak kombinuja zeby doslownie dokuczyc nowemu przezydentowi i nie widze zeby prokuratura wychwycila dobroczyncow.Nalezy we wlasnym gronie przycisnac do sciany tych do ktorych nalezy miec podejrzenia i postawic warunki od ktorych nie ma odwrotu.Dalej to zajecie dla prokuratury a chwasty nie beda mialy wyjscia gdyz strach rozwiaze durnowaty problem.
 ;D ;DDD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno mówiłem i pisałem, że miastu potrzebny jest totalny audyt po kilkudziesięciu latach monowładzy! Niestety, ale około 9000 wyborców przegranego nie mogąc pogodzić się z utratą władzy i przywilejów wciąż ryje pod legalnie i demokratycznie wybraną władzą. Na miejscu byłego prezydenta Janusza Grobla podałbym się do dymisji i odszedłbym z Rady Miasta Puławy, aby pokazać, że ma się jeszcze ten honor i klasę, dla dobra Puław. A warz z nim  powinni odejść urzędnicy, którym nie po drodze z Pawłem majem i jego ekipą.
Jaka utrata władzy i przywilejów - po drobnym face liftingu reszta została jak była. Nooo skład koalicji się zmienił czyli faktycznie są nowe zderzaki ;DDD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki są jawne. Nazwiska dyrektorów są jawne. Nawet na stronach szkół są wypisani. Sami siebie niech zgłoszą do prokuratury.
 A skąd taka interpretacja RODO? ...chyba z kosmosu. Ja bym z taką wiedzą nic nie komentował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...