Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek dwóch busów koło Kurowa

Utworzony przez ja, 5 września 2012 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Jakieś szczegóły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, wiecie czy to pasażerskie busy i jeśli tak to jakiej firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, wiecie czy to pasażerskie busy i jeśli tak to jakiej firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoboy poszkodowane w wypadku proszę o kontakt pod adresem mejlowym: jarczynka@tlen.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam godziny 14.00 z Puław przez Końskowolę do Kurowa i nie widziała, żeby na trasie był żaden wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek miał miejsce ok godz 11.00, jeden bus to był dostawczy, został zepchniety do rowu, sporo towaru wyleciało na ulice, żadnych służb ratowniczych jeszcze nie było, dopiero dojeżdżając do Puław minąłem karetke i 2 jednostki straży pożarnej - o ile jechali do tej akcji. Wracając do Lublina czyli ok godz 15, jeden bus na ukraińskich blachach jeszcze stał na miejscu wypadku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Osoboy poszkodowane w wypadku proszę o kontakt pod adresem mejlowym: jarczynka@tlen.pl [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1346843929' post='670813'] Osoboy poszkodowane w wypadku proszę o kontakt pod adresem mejlowym: jarczynka@tlen.pl
zdzierców nie potrzebują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowania powypadkowe http://www.kancelariaanlex.pl/ el. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałam z Lublina busem i strach się bać co wyrabiają ci kierowcy.Czas przejazdu wyśrubowany bo trzeba zdążyć na następny kurs.Rajd po prostu rajd na drodze mijanie kilku samochodów,niedozwolona prędkość modliłam się,żeby szczęśliwie dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...