Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na drodze Puławy - Dęblin. Samochód wypadł z drogi, zjechał z nasypu i dachował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2019 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Dachował, bo nie wysunęły się skrzydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny jest car, bo on wymyślił żeby tą drogę zrobić na nasypie a polactwo jeżdzi tylko w tunelach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zle wyprofilowany zakret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audiczka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyczyna - fatalna nawierzchnia drogi , niestabilny grunt i podbudowa tam powinno być ograniczenie do 50km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną nadmierna prędkość a nie droga.jezdze tedy codziennie i nie zdarzyło mi się w polu wylądować.tak to jest jak się nie ma.umiejetnosci jazdy po fałdach i nie potrafi dostosować prędkości do warunków jezdnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklepie się i będzie śmigał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie ,że niektórzy kierowcy sraudi sądzą iż w swoim bolidzie są nieśmiertelni, a ich auta mają właściwości przenikania przez inne przedmioty, ten pewnie miał ten system uszkodzony ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Miszcz' prędkości..... dobrze, że menda nikogo nie zabiła "przy okazji"......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie wyklepie. Audi do kasacji bo ma uszkodzoną ramę. Prostowanie ramy nic tu nie da ani spawanie, ponieważ konstrukcja jest osłabiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard na tym odcinku drogi,ciągnie od Wisły i ślisko na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam skontaktować się z kancelarią automobile expert . W ubiegłym roku po wypadku pomogli mi odzyskać odszkodowanie za  uszkodzony samochód. Wiem, że dzięki takim firmom można zyskać dużo wyższe odszkodowanie niż ubezpieczyciel proponuje, dlatego ja skorzystałam i nie żałuję. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...