Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pod Puławami. Mężczyzna przygnieciony przez pień upadającego drzewa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Po co wycina się drzewa wzdłuż brzegów dzikich rzek? Po to, żeby Polska jeszcze bardziej pustynniała. Za 10 lat głównym problemem Polaków będzie BRAK WODY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowość komentarzy na dzienniku daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno być przy każdej wycince drzew: jedno ścięte drzewo - jeden trup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieci zamiast pidac w zdszycie, który robi się między innymi z drzew, na czym mają pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewami też się trzeba opiekować i leczyć a jeśli się nie da to chore wycinać. U nas niby są dendrolodzy ale nikt im nie zleca stałych ekspertyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu KL jakim Ty jesteś człowiekiem, żeby ludziom pracującym ciężko przy wycince życzyć coś złego. Pewnie jesteś pasożytem żerującym na innych ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawnji się to z Tobą pogadam na temat pisania takich komentarzy. Ty nie wiesz co rodzina przeżywa ogarnij się człowieku i przestań pisać takie rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL Ujawnji się to z Tobą pogadam na temat pisania takich komentarzy. Ty nie wiesz co rodzina przeżywa ogarnij się człowieku i przestań pisać takie rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo zdrowia dla poszkodowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL. Za język się odpowiada,pamiętaj karma wróci. Nie wiesz jak rodzina to przeżywa wszystko jak ciężko jest. Wierzę że się uda tacie. A Ty zajmij się swoim życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL: Człowieku nie zdajesz sobie sprawy z tego co napisałeś. Skoro drzewo było zagrożeniem dla ludzi to oczywiste że trzeba było tak zrobić. Wracając, czy to ich rodzina postaw się na ich miejscu. Jakbyś się czuł, gdyby twój tata brat czy dziadek miał tak nieszczęśliwy wypadek. Pomyśl albo najlepiej idź do kościoła módl się żeby ten młody facet który ma dom dzieci i żonę wyzdrowial. Następnym razem proszę zachowaj swoje bzdurne komentarze dla siebie bo nie pomagasz tym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba o niku KL zastanów się co piszesz bo komentarz poniżej pasa , tragedia może dotknąć każdego nawet Ciebie i rodzinę również,  ciekawe czy byłoby Tobie miło żeby ktoś tak pisał  o Tobie lub rodzinie choć wątpię żebyś to zrozumiał , dobrze byłoby jakbyś przeprosił ale czy stać Cię na taki gest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu. Wysłałem zdjęcie z informacje do redakcji Dziennika że zdarzył się taki wypadek i napisałem że najprawdopodobniej będzie to wypadek śmiertelny bo tak długo trwała akcja reanimacyjna tego Pana (ok 50min) że nie wierzyłem że się uda. W pewnym momencie myślę sobie że ten Pan ma pewnie rodzinę, dzieci, żonę. I mimo tego że nie jestem aż tak głęboko wierzącym katolikiem zacząłem się modlić o jego powrót do życia i chyba ktoś tam na górze wysłuchał. teraz co wieczór jedna Zdrowaska za zdrowie. Wiki trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...