Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"kolizja czterech pojazdów" jak w tytule, a w artykuje "Wśród samochodów, które uczestniczyły w kolizji były renault master i opel" Tak więc ile ich było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co sie przypier***asz? bylo przyjechac i sobie sprawdzic jakie jeszcze byly pojady, podobno to krowa i świnia z grypą ah1n1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regionie są 2 Bochotnice wnioskuję ze zdjęcia,że to w tej Bochotnicy koło Nałęczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to ja ty to ty kto jest napisał:
no i po co sie przypier***asz? bylo przyjechac i sobie sprawdzic jakie jeszcze byly pojady, podobno to krowa i świnia z grypą ah1n1
Co za chamskie odzywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to ja ty to ty kto jest napisał:
no i po co sie przypier***asz? bylo przyjechac i sobie sprawdzic jakie jeszcze byly pojady, podobno to krowa i świnia z grypą ah1n1
No i co się buraku prujesz? słoma uwiera w gumowcu i nerwy biorą? Jak nie wiedzą co piszą to niech dwa razy czytają to co napisali, zanim wrzucą w sieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dodtatkowo teraz opel zmienił się w VW. Gdzie rzetelność dziennikarska? Po co wpisują informacje niesprawdzone, które otrzymują od "kogoś tam" Napiszę do DW, że dzisiaj na lotnisku samolot lądował tyłem to też o tym napiszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten granatowy samochód osobowy , jechał zdecydowanie za szybko i został wyrzucony na zakręcie na sąsiedni pas. W efekcie uderzył w nadjeżdżającego busa -renault master. 10 minut później, kolejny bus marki VW jadący w stronę Kazimierza , nie wyhamował i uderzył w rozbity już samochód osobowy po raz kolejny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
W regionie są 2 Bochotnice wnioskuję ze zdjęcia,że to w tej Bochotnicy koło Nałęczowa.
Po zdjeciu ewidentnie widac ze jest to Bochotnica przed KazimierzemDolnym. A ta o ktorej ty mowisz to nazywa sie Bochotnica- Kolonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚLICZNY WYPADEK POGRATULOWAĆ...I OBY CZĘŚCIEJ TAKIE KOLIZJE A NIE BEDZIE NUDÓW W BOCHOTNICY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestników wpadku lub ich rodziny prosze o pilny kontakt. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lubas. O ile mi wiadomo to w wypadku nie bral udzialu ten opel widoczny na zdjeciu. rozmawialem z poszkodowanym z busa,zeczywiscie powiedzial ze najechal na nich bus vw.Po opisie kierowcy moge domniemywac ze kursuje na trasie Pulawy -Zagloba , znam tego pana dlatego nie napisze nic na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry panie Danielu Krawczyk, autorze tego artykułu, ale ten wypadek nie maiał miejsca na drowdze wojewódzkiej 824 tylko na powiatowej nr 2529L. Do 824 jest od tego miejsca dobre 2 km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech kiedyś (naście lat) za tym zakrętem szedł na mnie marian z pod jaskółek swoim siwym trabancikiem na czołówkę w taką zimę, Tak jak ten bus wyjechałem zza zakrętu, a trabancik wyprzedza 2 auta Ale udało mi się uciec 125 na pobocze. Ale wspomnienie pozostało i trabancik tez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzenka jak ci sie nudzi to sobie jebnij baranka o ściane i wtedy bedzie wesoło w bohotnicy. A ciekawy jestem czy byłabyś tak zadowolona jak by to naprzykład twój ojciec jechał, zaminm coś napiszesz albo powiesz to sie 2000 razy zastanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w busa udeżył bus tylko w golfa i gdzieś po około 10 minutach .Busa widział ale golfa jużnie ,a wiuzł ludzi wiec może przydała by mu sie wizyta u okulisty. Więc ile jechał z ludzmi że golfa wyżuciło dobrych kilka metrów ,a dosłowni chwile wcześniej widziałem jak kierowca golfa był w środku .Miał szczęście w nieszcześciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubas napisał:
No i co się buraku prujesz? słoma uwiera w gumowcu i nerwy biorą? Jak nie wiedzą co piszą to niech dwa razy czytają to co napisali, zanim wrzucą w sieć.
Dokładnie, zgadzam się z tym w 100%. Poziom artykułu bardzo niski, słowem w niektórych miejscach nie klei się. Polonistka postawiłaby dwóję za powtórzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
Nie w busa udeżył bus tylko w golfa i gdzieś po około 10 minutach .Busa widział ale golfa jużnie ,a wiuzł ludzi wiec może przydała by mu sie wizyta u okulisty. Więc ile jechał z ludzmi że golfa wyżuciło dobrych kilka metrów ,a dosłowni chwile wcześniej widziałem jak kierowca golfa był w środku .Miał szczęście w nieszcześciu.
"udeżył,jużnie,wiuzł,wyżuciło"oto jaki poziom prezentują piszący tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...