Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w centrum Puław. Ranny 17-letni motocyklista

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Witam, bardzo proszę rodziców poszkodowanego 17-letniego motocyklisty o kontakt na adres e-mail: arudecka1@wp.pl Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować zielone strzałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZkoda młodego człowieka jego rodziny a także kierowcy opla, niestety młody człowiek poczuł wiosnę i zbyt odwarzanie zacząć jeździć na motorze, co najmniej trzy razy w krotkim czasie wjeżdżał i wyjeżdżał z rykiem silnika z pod placu Chopina(jak co dzień), wjeżdżając na skrzyżowanie na liczniku miał co najmniej 90 na godzinę, niestety prędkość z jaką się poruszał nie pozwoliła mu na wyminięcie opla prowadzonego przez panią z pod Krakowa, która skręcając w lewą stronę około 0,5-1 metra wjechał na przeciwległy pas ruchu. Mam nadzieję że ten młodzieniec wróci do zdrowia i z większym szacunkiem będzie traktował prędkość .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę ze hieny się uaktywniły by naciągnąć rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY świadek a co masz radar w oczach ,że zmierzyłeś mu 90 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ! Świadek ! Ile jechał młody to jego sprawa, od tego są mandaty, a głupia ci...a nie powinna się wysunąć nawet na milimetr. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że to jeden z tych co wieczorami nie dają mi spać jeżdżąc po Lubelskiej całymi wieczorami jak debile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie świadku, motocyklista nie jechał szybko jechał przepisowo, a kobieta wymusiła pierwszeństwo na szczęście chłopakowi nic poważnego nie jest. Zastanów się Pan co pisze w internecie skoro nie wie Pan jak było naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaka zabralo lotnicze pogotowie ratunkowe. Karetką dowiozła go na stadion w Końskowoli i stad został zabrany do Lublina ma powazny uraz krekręgosła. Dla mnie chłopak 17 lat to dalej dziecko duże ale dziecko. Rodzice czasami sami sobie dół kopią pozwalając mlodym na wszystko.  Wszystko jest dla ludzi ale kubel zimnej wody większości by się przydal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli samochód nie został po zdarzeniu ruszony to dlaczego motocyklista jechał pod prąd ? czy kobieta wymusiła ? nie nie wymusiła, to on wymusił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę chłopca o kontakt, chciałbym przekazać ważne informacje. Mój e-mail: artur2604moto@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto broni motocyklisty nie widział jak wyglądał motocykl. Przy 50km/h by tak nie wyglądał a podobno jechał jeszcze wolniej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...