Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Cezarynie. Kierowca autobusu zmarł w szpitalu

Utworzony przez pasazer, 23 stycznia 2013 r. o 17:18 Powrót do artykułu
ciekawe czy pracodawca zajal sie rodzina w jakis sposob i kolejna ciekawosc to czy ITD odwiedzila i zabezpieczyla juz cala dokumentacja w PKSie oraz zbadala pozostala flota tak jakby to bylo w prywatnej firmie przewozowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy pracodawca zaopiekowal sie rodziną... ciekawe czy ITD byla juz w siedzibie PKSu i zabezpieczyla dokumentacje oraz sprawdzila stan techniczny pozostalych pojazdow tak jak to jest robione w prywatnych firmach przewozowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny...Z tego co czytałam we wczesniejszym artykule dzieki kierowcy pasazerowie unikneli większej tragedii,moze ta świadomośc pozwoli Państwu przejśc nieco lagodniej przez ten trudny okres..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. A może kierowca zasłabł? Wiadomo pracodawcy nie osczędzają pracowników. W PKS kierowcy pracują za marne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z hrubieszowa z tego co wiem przyczyną wypadku był pęknięty tętniak na głowie kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się skąd ludzie znają już przyczynę wypadku skoro w czasie pisania wcześniejszych komentarzy nie było jeszcze przeprowadzonej sekcji zwłok... Proszę nie o ocenianie jego jazdy ale o modlitwę za niego i za jego rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca z autobusy wyszedł o własnych siłach dlatego przyczyną nie może być pęknięty tętniak a jedynie skutkiem tego całego wydarzenia pod wpływem wysokiego ciśnienia i nerwów. Wyrazy współczucia dla rodziny z tego co wiadomo pozostawił dwójkę dzieci oraz żonę, szczere kondolencje [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był bardzo dobry kierowca osobiście go znałem prawdopodobnie miał wylew szkoda takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że kierowca nas uratował - to bohater i należy się Mu szacunek i modlitwa. [*] W tym autobusie nie było pasów i krzesła połamane, nie chcę myśleć, jakim sprzętem z kolei w tym autobusie dysponował Kierowca. Wyrazy współczucia dla Rodziny Dzielnego Kierowcy. Niech odpoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także znałam go osobiście, bardzo dobry kierowca a przede wszystkim wspaniały człowiek! Tak trudno nadal uwierzyć, że Jego już nie ma... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie się dzisiaj o 13 w Kościele Ducha Świętego, prosimy wszystkich o szczerą modlitwę i wsparcie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragniemy szczerze podziękować wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach, dzielili z nami smutek oraz żal, okazali wiele serca, życzliwości, podali pomocną dłoń w tym jakże ciężkim dla nas wydarzeniu a także za uczestnictwo i wspólną modlitwę we mszy św i ceremonii pogrzebowej Świętej Pamięci Jarosława Michowicza. Żona z dziećmi i rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...