Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kurowie. Droga zablokowana

Utworzony przez Mieszkaniec, 30 września 2013 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Droga prosta, pogoda ładna a już piąty wypadek na tej trasie w ciągu tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW po dachowaniu wygladalo okropnie :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem szczescie jechac pare minut po tym. Kierowca BMW wyprzedzał na trzeciego, mojego lusterka prawie nie urwał. A za minutę jadę, patrzę a tam wypadek. Prosił się o to już jakiś czas..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przy ulicy faktycznie wyglądał tragiczne a jak ten drugi tak dalego zajechał bez większych uszkodzen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę Rodziny poszkodowanych osób o pilny kontakt na mail kbialy21@gmail.com    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów kierowca BMW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Macieju proszę o kontakt w sprawie wypadku. 505966107
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pilny kontakt w sprawie wypadku 55966107
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega był świadkiem wypadku i to wina kierowcy forda bo zajechał drogę bmw gdyby nie jego idiotyczne zachowanie nikomu by nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega był świadkiem wypadku i to wina kierowcy forda bo zajechał drogę bmw gdyby nie jego idiotyczne zachowanie nikomu by nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt poszkodowanych w sprawiewypadku badż osob które posiadają jakieś głębsze informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem szczescie jechac pare minut po tym. Kierowca BMW wyprzedzał na trzeciego, mojego lusterka prawie nie urwał. A za minutę jadę, patrzę a tam wypadek. Prosił się o to już jakiś czas
Proszę Pana o kontakt w srawie wypadku 505966107.Ważna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...