Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Tomaszowicach: Zginął 25-letni kierowca (zdjęcia)

Utworzony przez wewengosz lublin, 20 maja 2013 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Napewno ciągle patrzył w lusterka i wypatrywał motocykl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dysponując słabszymi samochodami nie próbujcie takich szarży. Sam mam Corsę i wiem co mówię, powoli napewno zajedzie się do celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wystarcza to że jest napisane, na jakiej drodze próbował wyprzedzać i jakim samochodzem. No ewentualnie jego wiek. Rzeczywistości i kostuchy nie da się oszukać. Więcej wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie jeżdżę tą drogą i widzę jak kmioty wyprzedzają na podwójnej ciągłej, na skrzyzowaniach itd. Przewaznie to k=mioty w BMW i Audi chociaż i innni też się zdarzają. Rejestracje z reguły to LPU i LUB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga jest makabrczznie niebezpieczna, a kierowcy nie mają do niej szacunku. to kolejny śmiertelny wypadek na w830.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys napisał:
codziennie jeżdżę tą drogą i widzę jak kmioty wyprzedzają na podwójnej ciągłej, na skrzyzowaniach itd. Przewaznie to k=mioty w BMW i Audi chociaż i innni też się zdarzają. Rejestracje z reguły to LPU i LUB.
A jakie mają być rejestracje, skoro kierowcy z tych terenów mają LPU albo LUB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tico to nie jest samochód wyscigowy... nierozumiem ludzi którzy porywają się z motyką na słońce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzanie Tico ? To nie idzie w parze.. skutki widać.. Tico jest pojazdem tylko do jazdy miejskiej do sklepu po bułki.. każdy kto tym jedzie w trase i tam próbuje wyprzedać postradał zmysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nie wygląda na czołowe zderzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie czołowe zderzenie ,kto wypisuje takie brednie????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaje.bał w ogromną dziurę w jezdni, urwał koło, zawieszenie i całe nieszczęście gotowe !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca był spowolniony w rozwoju, zdał prawo jazdy za 12 razem, zazwyczaj jeździł bardzo wolno i daleko tym Tico nie jeździł, nie wiem co mu strzeliło do głowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkoda mi deb***i którzy wyprzedzają na skrzyżowaniach, przejściach, podwójnych ciągłych, pod górę itd...mam nadzieję że ludziom z nissana nic się nie stało poważnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto pisze takie brednie tylko człowiek bez serca pisze ze nie jest szkoda człowieka który już nie żyje;-( zastanówcie sie co piszecie bo aż żal czytać i pamiętajcie ze nikt nie chodzi po czyimś swiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę ktoś z rodziny płacze to był jedynak idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam przy ulicy Nałęczowskiej, jeszcze przed granicami miasta i codziennie muszę bardzo uważnie włączać się do ruchu, bo jadący ul. Nałęczowską zachowują się tak, jakby jechali po autostradzie, a przecież na tej ulicy w granicach miasta obowiązuje 50 km/h. Na pozostałych odcinkach do Nałęczowa przeważnie najwyżej 70. Nikt tego nie przestrzega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku, zginął chłopak, który świecił przykładem, spokojny, kulturalny , zawsze na takich pada. Co przeżywają rodzice, którzy stracili jedynego syna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zago napisał:
Mieszkam przy ulicy Nałęczowskiej, jeszcze przed granicami miasta i codziennie muszę bardzo uważnie włączać się do ruchu, bo jadący ul. Nałęczowską zachowują się tak, jakby jechali po autostradzie, a przecież na tej ulicy w granicach miasta obowiązuje 50 km/h. Na pozostałych odcinkach do Nałęczowa przeważnie najwyżej 70. Nikt tego nie przestrzega.
Ja się staram przestrzegać ale co zrobić jak się jedzie około 80 km/h na ograniczeniu do 70 km/h i wszyscy po kolei wyprzedzają na ciągłych itp., policji jest za mało na tej drodze, powinno codziennie tam cały czas sreberko jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznany napisał:
Kierowca był spowolniony w rozwoju, zdał prawo jazdy za 12 razem, zazwyczaj jeździł bardzo wolno i daleko tym Tico nie jeździł, nie wiem co mu strzeliło do głowy...
Opowiedz o swoim egzaminie: Zdałem/am za 1 i nie potrafie jezdzić, to,że miał więcej w głowie i ,że nikomu krzywdy nie zrobił to juz jest spowolniony w rozwoju? Błagam zastanów sie co piszesz!!! Ciekawe co myślą o Tobie inni, właśnie mamy dowód jakim jesteś "człowiekiem"-albo nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...