Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Tomaszowicach: Zginął 25-letni kierowca (zdjęcia)

Utworzony przez wewengosz lublin, 20 maja 2013 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Znałem chłopaka osobiście masakra jestem w szoku. to był złoty człowiek. Żal że tak się stało. Współczuje rodzicom stracić jedyne dziecko łączę się z nimi w bólu. I modle się o jego duszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LK napisał:
A jakie mają być rejestracje, skoro kierowcy z tych terenów mają LPU albo LUB.
hehe dokładnie ale to był przyład sztucznej inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
Znałem chłopaka osobiście masakra jestem w szoku. to był złoty człowiek. Żal że tak się stało. Współczuje rodzicom stracić jedyne dziecko łączę się z nimi w bólu. I modle się o jego duszę.
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znałam Tomka. Chodziliśmy razem do szkoły. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Współczuję jego rodzicom...stracić jedyne dziecko to chyba najgorsze co się może w życiu przytrafić :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd mniej więcej był ten chłopak??? W830 to faktycznie ciekawa droga, wyobrażnia a raczej jej brak co niektórych jest porażająca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buki napisał:
skąd mniej więcej był ten chłopak??? W830 to faktycznie ciekawa droga, wyobrażnia a raczej jej brak co niektórych jest porażająca
z wojciechowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby sie jakis nieoznakowany radiowóz żeby zobaczył co się wyrabia na drodze 830. Ta droga ju nigdy nie będzie drogą szybkiego ruchu, tu jest za gęsta zabudowa. Z drugiej strony wystarczyłoby się stosować do znaków ograniczenia prędkości i linii ciągłych na jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nazywal moze i ja go znalam [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soczywaj w spokoju Tomek.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Wojtaszko... chodził do LO w Bełżycach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda mi takich głupków. Dobrze, że sami się eliminuja. Przynajmniej nie zginie nikt przypadkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym żeby wszyscy ci którzy go znali przyszli na pogrzeb i pożegnali go. Ponieważ chłopak sobie zasłużył na to całym swoim życiem. Bądźmy z nim w tą ostatnią drogę. Pamiętam jak razem graliśmy w piłkę. W głowie się nie mieści. Miałem prosić go na swoje wesele żeby mógł się cieszyć zemną tą chwilą. A teraz jago będę żegnał w wielkim żalu i bólu. TOMEK NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNĘ DZIĘKUJE CI ZA WSZYSTKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupkiem to ty jesteś pisząc takie słowa. I mudl się żęby ciebie coś takiego nie spotkało smieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczył się ten mistrz, wyprzedzać na skrzyżowaniu !! teraz umie!! mistrz nad mistrze!! szkoda, żeskrzywdził niewinnego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy ...!!! ...!!! ...!!! ...!!! ....!!!!! KTÓRZY WYPISUJECIE JAKIES POpier***ONE TEKSTY. JACY WY WSZYSCY MĄDRZY JESTEŚCIE A POMYŚLELIŚCIE ZE MOZE KIEDYS JEGO BLISCY TO PRZECZYTAJĄ CZY WAM ku*** BY BYLO PRZYJEMNIE JAK WAM BY KTOS ZGINĄ I LUDZIE BY PISALI O WAS TAKIE RZECZY. WYJEBCIE SIE W KOSMOS!!! JA Z TOMKIEM PRACOWALAM I BYŁ SWIETNYCH CHŁOPAKIEM WIEC DAJCIE JUZ ku*** SPOKÓJ BO NIE WIADOMO KIEDY I ....!!!!!! POSTAWCIE SIE W SYTUACJI JEGO RODZINY TO MOZE ZROZUMIECIE I PRZESTANIECIE WYPISYWAC TAKIE ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANONIM - odsyłam na naukę ortografii. a tak przy okazji. kto na tej niebezpiecznej drodze jezdzi jak głupek. na pewno nie jechał 50km/h. sadząc po zdjeciach rozbitego tico widać, że ładnie go przycisnął. to jest to co myślę. ja tez jeżdżę szybko ale tylko tam gdzie można tak bezpiecznie jechac. na drogach podobnych do tej trzeba być bardzo ostrożnym. to jest brak mózgu i wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się dajcie spokój z tymi głupimi tekstami ciekawe czy gdy by wasza osoba bliska straciła życie czy byście byli tacy mądrzy i sypali takimi tekstami. Ja powiem tyle po uszkodzeniach samochodu ja nie sądzę żeby wyprzedzał. Zastanówcie się co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
ANONIM - odsyłam na naukę ortografii. a tak przy okazji. kto na tej niebezpiecznej drodze jezdzi jak głupek. na pewno nie jechał 50km/h. sadząc po zdjeciach rozbitego tico widać, że ładnie go przycisnął. to jest to co myślę. ja tez jeżdżę szybko ale tylko tam gdzie można tak bezpiecznie jechac. na drogach podobnych do tej trzeba być bardzo ostrożnym. to jest brak mózgu i wyobraźni.
tu nie chodzi o ortografie BARANIE tylko o kulturę. Koleś ma racje jesteś mistrzem kierownicy to sobie odpuść komentarze. A po drugie tico jest jak pudełko po zapałkach przy 50 km/h nie ma co zbierać a po za tym gdzie to badziewie pojedzie szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jesteś taki cwany Marcel to zapraszam na pogrzeb i powiedz to nam wszystkim co będziemy go żegnać w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem Tomka jestem w szoku nie dociera to do mnie jeszcze mam nadzieje ze teraz jest w lepszym swiecie.Kondolencje dla rodziny Tomka byl naprawde fajnym facetem zal ogromny zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...