Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysłali chorego do domu, zmarł przed wyjściem. Lekarze odpowiedzą za śmierć pacjenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Stajni Augiasza takich jak opieka zdrowotna w Polsce jest o wiele więcej. Trzeba to szambo oczyścić żeby takich przypadków patologii społecznej i moralnej nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co ten szpital panie dyrektorze wracaj do domu a szpital prosze zamknąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz kodziarze i swetru strajk ogłoszą w obronie tych lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad był ostatnio na komisji lekarskiej. Po badaniach tomografem widać, że choroba zajmuje mu kolejne poziomy kręgosłupa. A oni jak gdyby nigdy nic, cudownie go uzdrowili i zmniejszyli mu grupę.... szkoda że ten cud to tylko na papierku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrudnić lekarzy tylko z pis-u to będzie dobra zmiana. ha............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały NFZ trzeba zlikwidować, powinna być prywatna opieka zdrowotna. Pieniądze, które idą na składki lądują w kieszeniach urzędników a nie są przeznaczane na leczenie zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sąsiad był ostatnio na komisji lekarskiej. Po badaniach tomografem widać, że choroba zajmuje mu kolejne poziomy kręgosłupa. A oni jak gdyby nigdy nic, cudownie go uzdrowili i zmniejszyli mu grupę.... szkoda że ten cud to tylko na papierku...........Pewnie zauważyli u niego obrazek pewnego św (irniętego) i jako dobrzy prorocy uznali ,że ten go uzdrowi...;-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprubój powiedzieć beeee to zaraz uruchomią całą machinę i pozwą Cie z 212 kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
89uytr napisał:
A sprubój powiedzieć beeee to zaraz uruchomią całą machinę i pozwą Cie z 212 kk......Każde czasy wymagają walki o przyszłość narodu z zastosowaniem coraz bardziej inteligentnych metod. Te czasy obłudy i zakłamania przeminą szybciej , niż nam się wszystkim wydaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może poszedł zator i zmarł, chirurg czy dr nie jest pogromca śmierci, wypadki i starość dalej ludzkości dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital sam umrze mając takich lekarzy,bo nikt cięrzko  chory  nie  uzyska pomocy na chirurgi czy gdzie indziej.Po co go ratowac?Skoro ludzi  w nim  się  nie ratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i przypadek, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe "wpadki" (jeśli tak to można nazwać) tego szpitala,niech nikt się nie dziwi, że ludzie nie mają do niego zaufania. Na pewno nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego wora, ale prawda jest taka, że z pewnością pewna część kadry pracowniczej powinna zostać wymieniona, po głębszej infiltracji, a w szczególności osoby, które były autorami tych - jak to tłumaczą - "błędnych diagnoz". Ja niestety osobiście nie mam dobrego zdania na temat tego szpitala, ale ile głów tyle opinii. Pis joł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski szpital umiera,a razem z nim pacjenci.A tym dwóm chirurgom dyscyplinarke,aż do ich emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega na stażu dostał pacjenta w dniu, kiedy urządzenia były niedostępne (ponad 25 lat temu). mnie laikowi to opowiedział. stwierdził zapalenie płuc. zdjęcie wykazało rozległe uszkodzenia płuc typowe dla gruźlicy (diagnoza 100%). kolega nie zareagował na uszczypliwe uwagi złem, lecz stwierdzeniem, że jako osoba nie prześwietla człowieka wzrokiem, a do rentgena nie miał dostępu. dzisiaj ma on dwa stopnie specjalizacji ogólnej i jest jednym z najlepszych diabetologów w rp. skądinąd wiem, że wielokrotnie ludzie są wypisywani ze szpitali do domów, a lekarze nie wiedzą, że ci wypisani wkrótce umrą. teoretycznie ich stan nie zagraża życiu. w rzeczywistości tak nie jest. przykład. gdy dostałem zawału serca, to przy monitorze stało trzech lekarzy specjalistów i nie mogli go zlokalizować. podszedł czwarty lekarz i stwierdził, że jest ewidentny zawał serca (nie chce mi się sprawdzać, w której komorze) bez załamka q, co widać tu ... . w przeciwnym razie byłby park sztywnych. wracamy do tych wypisanych. pacjent jest osłuchiwany. i co z tego. podchodzi inny lekarz i osłuc***e. zostaje pan/i w szpitalu. to niemożliwe, jestem wypisany/a. gdyby nie to dodatkowe osłuchanie, to byłby rychły park sztywnych - na 100%. dlaczego tak jest? dlatego, że ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście każdy Polak to prawnik i lekarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... podchodzi inny lekarz i osłuc***e (nie było tu żadnych wulgaryzmów) pacjenta. zostaje pan/i w szpitalu. to niemożliwe, jestem wypisany/a. gdyby nie to dodatkowe osłuchanie, to byłby rychły park sztywnych - na 100%. dlaczego tak jest? dlatego, że ... . chyba wiem dlaczego, ale nie powiem, bo to niczego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o s ł u c h u j e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "oczywiście każdy Polak to prawnik i lekarz": Nie mam żadnego pojęcia ani o prawie ani o medycynie ani o bakteriologii i w ogóle zdecydowanie więcej nie umiem, niż umiem. Prawdą jest to, że pewien aptekarz zmarł w domu bez klamek, bo odkrył istnienie takich samych bakterii na przedmiotach używanych przez chirurgów i na nieboszczykach. Konkluzja aptekarza brzmiała: to coś powoduje zgony ludzi, więc trzeba odkażać ręce i narzędzia. WIELCY chirurdzy uznali tego aptekarza za kompletnego przygłupa i umieścili go w wariatkowie. Przez okres stu lat chirurdzy nadal zabijali ludzi, zabijali, bo bez problemu można było zrewidować wnioski owego aptekarza. Stąd mamy sterylizację narzędzi. Gdy dostałem zawału serca (umierałem na bank), to przy monitorze stało trzech lekarzy specjalistów i nie potrafili go dostrzec. Podszedł czwarty lekarz i zlokalizował zawał serca. Gdyby nie ten czwarty lekarz, to bym już był w innej rzeczywistości. Ewelina czyni cuda. Znam tę dziewczynę - miała w LO same piątki (wówczas szóstek nie było). Swobodnie skończyła medycynę. Nie wiem, jaką ma ona specjalizację, ale jest cudotwórcą w diagnozowaniu chorób serca. Dokonuje tego starymi metodami, bo szpital w którym pracuje nie ma nowoczesnych urządzeń. Ona jest fantastyczna, wręcz doskonała. Wspaniale opisuje uszkodzenia serca. Jest w tym lepsza, niż w swojej dyscyplinie był Bruce Lee. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają tamże w szpitalu Pracowni Hemodynamiki, a Ewelina doskonale opisuje wszelkie wady serca. Chirurdzy nie wiedzieli potrzeby konsultacji kardiologicznej. Wszystko teraz kosztuje. Jednakże przy krwiakach taka konsultacja plus dodatkowe badania byłyby zasadne. Skąd mogę wiedzieć, czy badanie serca było warunkiem koniecznym dla przesłanek znanym chirurgom. Nie wiem, czy te przesłanki mogły stanowić warunek wystarczający na to, co być powinno. Jak się coś oderwało i zatorowało, to nie ma takiego specjalisty, który by to powstrzymał. Czy na żadnym etapie po wypadku? Nie wiem. Do "zdecydowanie nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć " : ty antypolska dziwko będziesz miała sparane klepicho na bank, ale przeklinam cie k u r w o w taki sposób, abyś miała świadomość tego, że jesteś p i e r d o l n i ę t a i z jakiego jest to powodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...