Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koniec pie.....nia teraz weźcie się do pracy. NIE WIDAĆ PATROLI NA MIESCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRA KRA KRA KRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh... Coś czuję że za uszami to więcej mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orly Nic więcej nie maja na sumieniu. To co odwalili już starczy aby sie mocno wstydzić. Dlugo będą czarnymi owcami w KPP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ. KARAĆ. NIE WYRÓŹNIAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
|Świadku jechowy ty piszesz wulgaryzmy a twoją żonę bz..ka kolega rogaczu. Znam gościa który jajka miał wydmuszki dzieci nie mógł mieć bo cienias. On na służbie a ona się dobrze bawi. Zrozumiałes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
JEBAĆ. KARAĆ. NIE WYRÓŹNIAĆ
Swiadku jechowy.Tak jak pisze nn. pilnuj żony a nie piszesz buraku takie słowa. Może zrozumiesz teraz. Pozdrowienia dla żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak coś mają... Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak to dobrzy Policjanci !!!!! Pan Komendant Wojewudzki przychylił się do ich odwołania i wracają do WRD KPP w Puławach. Dla wszystkich co już ich skazali !!!  teraz wierzę , że jest sprawieddliwość na tym świecie. Panowie witamy ponownie w Ruchu Drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ca powrót do wrd jak psychiatra im w oczy patrzy a teraz mieszkańcy PUlaw. Nie w chciałbym by c na ich miejscu jak pełnią służby na miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni się leczą a ludzie powinni sieraz ktoś ich powinien przeprosić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta komenda to h.....i d.........pa i kamieni kupa samo bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami pilnujcie swoich żon bo ja je rucham he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni być kryształowi, powinni świecić przykładem dla obywateli, a tu jakieś jaja sobie ktoś z ludzi robi. Dwóch "policjantów" bierze zwolnienia od tego samego psychiatry w tym samym czasie, robią kurs na prawo jazdy kat. A, po 10 latach służby w WRD, i jeszcze pracują w policji? POWINNI BYĆ NA BRUK ZE SŁUŻBY WYRZUCENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile obłudy jest w zastępcy komendanta on mi przypomina takiego przydupasa Stalina Ordzonykidze mówiono o nim głupi ale wierny hehhehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja was sk..........syny nie nawidze jak ja was sk..............syny dobrze znam nadejdzie taki czas za wszystko sk....syny zapłacicie w radiowozy wsadzą was i już tu nigdy nie wrócicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka złotych słów do zastępcy komendanta KPP Puławy miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór ostał ci się tylko sznurrrrrrrrrrr.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak to dobrzy Policjanci !!!!! Pan Komendant Wojewudzki przychylił się do ich odwołania i wracają do WRD KPP w Puławach. Dla wszystkich co już ich skazali !!!  teraz wierzę , że jest sprawieddliwość na tym świecie. Panowie witamy ponownie w Ruchu Drogowym
To nie była prośba żeby sie do niej przychylać. To było obiektywne i sprawiedliwe spojrzenie na całą sprawę. Spróbójmy sobie wyobrazić co komendant Wojewódzki zobaczył w tym artukule. Myślę,że poniższy link w zupełności nadaje się do tego . Pozdrawiam Kasia. . https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwisko tego psychiatry, przydałoby mi się 3 miesięczne zwolnienie z roboty, wyjechał bym do Anglii zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka złotych słów do zastępcy komendanta KPP Puławy miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór ostał ci się tylko sznurrrrrrrrrrr.............
 
kilka złotych słów do zastępcy komendanta KPP Puławy miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór ostał ci się tylko sznurrrrrrrrrrr.............
Co ty baranie wiesz o zastępcy. Ma dużo wiedzy i dlatego rzadzi w powiecie a ty oszołomie pewnie jesteś gliną i komendant nie dał ci podwyżki dodatku albo wyższej grupy. Ale wcale sie nie dziwię, że tak zrobił bo poziom twojej kultury i pewnie wiedzy jest zerowy. Wiem dużo o twoim szefie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...