Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Karolina Kryk z Puław

Utworzony przez Gość, 11 kwietnia 2012 r. o 16:57 Powrót do artykułu
Typowa fotka z jakiegoś portalu społecznościowego. Tam są setki tysięcy takich durnowatych fotek. Wyrosło pokolenie kilkunastoletnich jełopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wypowiedz co do popapranego pokolenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balet się przedłużył. Dziś ma zwałe po mendozie pewnie. Zgłodnieje to wróci. Teraz to normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że trafila do burdelu!tam jest mijesce takih suczek ,(...)
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2012 r. o 21:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek mam nadzieje ze ty zasmakujesz takiego traktowania jeopie gratuluje rodzicom takiego deb***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeraża mnie wasza ignorancja , jesteście okropni !! nie obchodzi was los tej dziewczyny to po co czytacie artykuł i po co wypisujecie te bzdury, może w ten sam deseń porozmawiajcie ze swoimi bliskimi ... o ile ich macie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek-Ty sie powinenes leczyc czlowieku!! ciekawe jakby ktos od ciebie z rodziny zaginal albo z Twoich blizkich to tez byc tak pisal!! jestes bezczelny piszac takie komentarze!! nie znasz to nie oceniaj!! bo do burdelu to Ty idioto mozesz trafic i to Ciebie mogli by w d*** ruchac,moze byc troche zmadrzal!! znam ja baaardzo dobrze,poniewaz jest ona moja sasiadka i zapewniam Cie ze jest ona napewno duzo madrzejsza od Ciebie mimo ze ma dopiero 15lat!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie ADAMEK TO PRZEDNI GOŚĆ ! Chłop ma racje , tam jest miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanAdamka napisał:
A według mnie ADAMEK TO PRZEDNI GOŚĆ ! Chłop ma racje , tam jest miejsce
święta prawda -jestem za /Fanka Adamka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia d napisał:
Adamek-Ty sie powinenes leczyc czlowieku!! ciekawe jakby ktos od ciebie z rodziny zaginal albo z Twoich blizkich to tez byc tak pisal!! jestes bezczelny piszac takie komentarze!! nie znasz to nie oceniaj!! bo do burdelu to Ty idioto mozesz trafic i to Ciebie mogli by w d*** ruchac,moze byc troche zmadrzal!! znam ja baaardzo dobrze,poniewaz jest ona moja sasiadka i zapewniam Cie ze jest ona napewno duzo madrzejsza od Ciebie mimo ze ma dopiero 15lat!!!!!
Mądra to ona nie jest.Już w zeszłym roku pokazała na co ją stać.Ktoś próbuje się nią opiekować,a ona co wyprawia???Znasz ją baaardzo dobrze-to nie truj,bo dobrze wiesz co wyprawia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
clio napisał:
Balet się przedłużył. Dziś ma zwałe po mendozie pewnie. Zgłodnieje to wróci. Teraz to normalka.
Szkoda mi tylko babci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
przeraża mnie wasza ignorancja , jesteście okropni !! nie obchodzi was los tej dziewczyny to po co czytacie artykuł i po co wypisujecie te bzdury, może w ten sam deseń porozmawiajcie ze swoimi bliskimi ... o ile ich macie ...
I co wróciła już do domu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...