Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła Łucja Piotrowicz. Trwają poszukiwania nastolatki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2018 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Znam się na ludziach - jak patrzę to ta dzierlatka ma to samo w oczach co niegdyś zauważono w oczach Renaty Beger . Pobryka pobryka i wróci cała i zdrowa do mamusi - zobaczycie. A kochaś w domciu czy też zniknął ? bo do tego tanga trzeba dwojga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Znam się na ludziach - jak patrzę to ta dzierlatka ma to samo w oczach co niegdyś zauważono w oczach Renaty Beger . Pobryka pobryka i wróci cała i zdrowa do mamusi - zobaczycie. A kochaś w domciu czy też zniknął ? bo do tego tanga trzeba dwojga
 Goń się idioto jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy dowod na to, że rejestrowanie kart to nie uchroni nas przed terroryzmem. Laska logowała się z telefonu, to zablokować numer i właściciel sam się zgłosi z pretensjami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu, w zimie w tenisówkach?? Fajna dziewczyna w tami razie luzacka :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaję. Pochodzi z Warszaw i uciekła ze szkoły w Kaziku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne...dziewuszka z Kazimierza Dolnego jedzie do Puław, zalogowana ostatnio tam no i klops...ciekawa sprawa...Oby się znalazła...Wygląda mi na taką uśmiechniętą, tryskającą radością dziewuszkę...mam nadzieję, że nie stało się najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę! Kogo to obchodzi! Ja kiedyś nie wracałam do domu przez tydzień a jak wróciłam usłyszałam tylko "no nareszcie! Idź posprzątać pokój bo syf! " Takie mam życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła się. ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...