Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszanie z domem Daniela Olbrychskiego. "Nie sprzedaliśmy go"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2019 r. o 15:30 Powrót do artykułu
A już myślałem, że w KD będzie o jednego moczymordę mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ul. Diamentowej jest w ogloszeniach do sprzedania chałupa i widoki na Janowiec za cenę 2 490 000 zl. Kto tu kłamie i po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi ? Wiadomość ROKU 2019 w Dzienniku Wschodnim ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to nie?! Przecież Pomponik z Interii z całą pewnością potwierdził, że dom jest sprzedany, a Interia nie kłamie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogłoszenie jest nadal w internceie - chociaż część informacji i zdjęć została usunięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0ziom dna - Trump mial racje - Same FAKE NEWSY z d... pidobnie Slodowego usmiercili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nas obchodzi chałupa jakiegoś komedianta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście w innym miekscu w internecie wystawione za 1.79m zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez chcę dom sprzedać za 800 tyś może i o mnie artykuł się ukaże świetna reklama by była. Czy wy już na prawdę nie macie o czym pisać nie ma ważniejszych tematów jak nie Krupa w ciąży na rynku ( bo poza rynkiem w ciąży nie jest) to piach z remontu mostu się do Wisły sypie to teraz Olbrychski dom sprzedaje no sensacyjne wiadomości ja bym dał na pierwszą stronę gazet, jeszcze może w wiadomościach i w radiu powinni o tym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się Olbrychski z was śmieje na zdjęciu że taką mu świetną reklamę robicie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda ze sprzedaliśmy... Oddaliśmy darmo mężowi Joli - temu co był często chory na chorobę filipińską.... zresztą się nią tu zaraził... w Męćmierzu... Jakoś tak kiedyś wracali z Leszkiem M. z Mazur i mieli dużo pudełek na buty - na pewno z burami bo ciężkie ale pokazać przymierzyć nie chcieli dać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...