Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarzuty dla policjanta z Puław. Szczegóły śledztwa tajne

Utworzony przez mosquito, 20 stycznia 2010 r. o 21:33 Powrót do artykułu
A co on sobie biedny żuczek uczynił ? Jak nieoficjalnie nasz reporter ustalił ... no właśnie co ? Wtedy to będzie dopiero jakiś artykuł bo jak na razie jest nie wiadomo co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie księzda jakiegoś chciał spisać albo posła PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu !!! Jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie szkoda tylko ze tak pozno ...... Na kazdego kozaka znajdzie sie wiekszy kozak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Policji: A co oznacza jeżdżenie samochodem policyjnym do nowej knajpy tajskiej na alei partyzantów na małe co nieco? Czy czynność ta może być wykonywana na służbie samochodem służbowym zaparkowanym przed knajpą????? Już klika razy to widziałem.... Jaja jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arrris napisał:
Mam pytanie do Policji: A co oznacza jeżdżenie samochodem policyjnym do nowej knajpy tajskiej na alei partyzantów na małe co nieco? Czy czynność ta może być wykonywana na służbie samochodem służbowym zaparkowanym przed knajpą????? Już klika razy to widziałem.... Jaja jakieś. Oczywiście, że może . A oznaczo to to, że np. samochód jest sprawny. To tak jakby pracownik innej firmy na przerwę np. śniadaniowa czy obiadowa musiał wychodzić poza miejsce pracy. Tyle dla pytaJĄCEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wędrowycz napisał:
Pewnie księzda jakiegoś chciał spisać albo posła PO...
albo po kolędzie nie przyjął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...