Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zespół na wesele

Utworzony przez Gość, 15 lutego 2014 r. o 15:41
Forumowicze, poszukuję zespołu na wesele z Puław. Znalazłam na stronie dwa jakie mi się spodobały tj. Conkret i Audio Naturalni. Czy bawiliście się na weselach z tymi zespołami? W Audio śpiewa dziewczyna co jest plusem ale nigdzie nie mogę znaleźć o nich żadnych informacji. Dzięki za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko znaleźć o nich info bo zespół powstał pół roku temu:) Sezon weselny zaczną dopiero teraz. Chyba najlepiej się na imprezę z nimi wybrać i posłuchać. A Conkret to doświadczony zespół, od lat grają. Muzycznie zdecydowanie Naturalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Kochani za super wesele 18.01.2014r-włąsnie o takie granie nam chodziło! Zespół Relax ze zwolenia zafundował nam   100% prawdziwej muzyki, 100% super zabawy przy wspólnym biesiadowaniu za stołami i tańcu na parkiecie, 100% satysfakcji. Nigdy, nawet przez moment nie przeszło nam przez myśl że na naszym weselu może zagrać ktoś inny! Już dziś możemy zapewnić że spotkamy się jeszcze nie raz na wspólnej zabawie weselnej :) Dziękujemy z całego serca-Ania i Dawid :) Współpracują z super kamrzystami i My jednego znich wybraliśmy też pełen profesjonalizm:)) Znajdzicćie ich kochani na facebooku Relax zwolen       , tel 608-337-538,503-900-208   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Kochani za super wesele 18.01.2014r-włąsnie o takie granie nam chodziło! Zespół Relax ze zwolenia zafundował nam   100% prawdziwej muzyki, 100% super zabawy przy wspólnym biesiadowaniu za stołami i tańcu na parkiecie, 100% satysfakcji. Nigdy, nawet przez moment nie przeszło nam przez myśl że na naszym weselu może zagrać ktoś inny! Już dziś możemy zapewnić że spotkamy się jeszcze nie raz na wspólnej zabawie weselnej :) Dziękujemy z całego serca-Ania i Dawid :) Współpracują z super kamrzystami i My jednego znich wybraliśmy też pełen profesjonalizm:)) Znajdzicćie ich kochani na facebooku Relax zwolen       , tel 608-337-538,503-900-208 
Naprawdę, wcale nie widać, że sami to napisaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audio Naturalni to zespół który z całą pewnością mogę polecić. Bawiłam się na imprezach gdzie grali, widziałam, słyszałam, REWELACJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jeśli oferta nadal jest aktualna to proponuję zespół Brassband z W-wy.   Nasi wokaliści są laureatami telewizyjnych programów muzycznych typu: Szansa na sukces, X-factor, The voice of Poland i Bitwa na głosy.  Instrumentarium:  wokal żeński,  wokal męski, piano,  gitara,  sekcja dęta (sax + trąbka).  Ambitny repertuar, świetne, dynamiczne brzmienie i szampańska zabawa do białego rana gwarantowane.     pozdrawiam       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BrassBand, tacy fajni a spamować muszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na zespół Conkret radzę im nie ufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam przyjemność bawić się w zeszłym tygodniu na balu karnawałowym z zespołem audionaturalni i muszę przyznać, że nowa wokalistka jest rewelacyjna! Ładna, świetny kontakt z publicznością, rozkręciła imprezę tak, że cała sala skakała! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przez długie tygodnie chcecie słuchać komentarzy od gości weselnych o treści: "skąd wzięliście tą kapelę, grali świetnie!", to Sax jest odpowiednim wyborem. Słychać, że muzyka sprawia im ogromną radość, grają świetnie, porywająco!!!! POLECAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o województwo lubelskie zdecydowanie polecam zespół muzyczny Naturalni z lublina. Robią świetną robotę grając na żywo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...