Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn: Rekordowy budżet przyjęty. Najważniejsze inwestycje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2019 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Ciekawe jak będzie z tymi instalacjami solarnymi, czy to będzie taki sam bubel jak w gminie Jastków, gdzie już było 22 awarie i dwa pożary i zalania spowodowane solarami? Wszystko chińszczyzna i osprzęt też, jak wytrzyma 5 lat to bedzie cud !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie,te instalacje to najtańsze siano !Gwarancję wytrzyma a potem róbta co chceta...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura: usunięto mój poranny merytoryczny wpis oceniający te inwestycje. SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 milonów w Baranowie a w Żyrzynie ponad 20... PRZEPAŚĆ. Niech nasz nowy Wójt z Baranowa uczy się od sąsiadów. Tylko pozazdrościć. GRATULACJE. Takiego budżetu zazdroszczą chyba wszyscy w koło, ja przynajmniej tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U znajomego już zamontowane i nie jest to chińszczyzna tylko polski producent zarówno zbiornik na wodę jak i panele solarne. Chłopaki się uwijali, ale było widać, że znają się na robocie. Jutro zapytam czy są zadowoleni bo ja też czekam na montaż. (chodzi mi o materiały i robotę, bo korzyść obecnie znikoma, nie to co w lecie) Pani w gminie powiedziała, że kilka ekip przyjdzie na raz bo teraz robią w Puławach a potem u nas w gminie. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe realny termin koniec lutego, początek marca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni częściej robic dofinansowania ludzie chetnie pozbyli by sie starych kiepskich piecy i zainwestowali w pompe ciepła lub solary ***s://sklep.grzejniki-purmo.com/kategoria-produktu/pompy-ciepla/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o budżecie gminy a w tytule zdjęcie budynku miejscowego przedsiębiorcy związanego z gminą. PRZYPADEK. NIE SĄDZĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy CBA odwiedzi tą instytucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek bardzo ładny dobrze ze tacy przedsiębiorcy są w naszej gminie którzy inwestują 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...