Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tu się powinno ukarać także rodziców. Gnój niepełnoletni, pijany, bez uprawnień, nocą - gdzie jest jakiś dozór tego barana? Jeśli rodzice wiedzieli, że pije, albo prowadzi samochód - powinni odpowiadać wraz z nim. Jeśli nie wiedzieli - powinni odpowiadać za brak dozoru. Pociągnąć do odpowiedzialności także tego, kto mu dał alkohol. Młodociani bandyci mogą nieść śmierć na naszych drogach, ale jest społeczne przyzwolenie na takie zachowania. Zobaczymy zresztą po tym, ile minusów zaraz nałapie mój wpis. Ale rządzący wolą ganiać jakichś LGBTowców, zamiast się wziąć za naprawdę niebezpieczne kwestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie miał prawa jazdy" - Ciekawi mnie do jakiej grupy odbiorców kierowany jest taki tytuł ? Z mojej wiedzy wynika, że poniżej 18 roku życia nie można mnieć uprawnień na kategorie B (prowadził samochód), więc logiczne jest, że 16 latek nie mógł mnieć prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie miał prawa jazdy" - Ciekawi mnie do jakiej grupy odbiorców kierowany jest taki tytuł ? Z mojej wiedzy wynika, że poniżej 18 roku życia nie można mnieć uprawnień na kategorie B (prowadził samochód), więc logiczne jest, że 16 latek nie mógł mnieć prawa jazdy.
Sporo racji masz, ale nie do końca - może mieć prawko już 16-latek, acz nie będą to uprawnienia do prowadzenia samochodów tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co takim gówniarzom siedzi w głowach ja się pytam swoim zachowaniem mógł doprowadzić do tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...