Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latek "przycisnął" na rondzie. Skończyło się kiepsko [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2019 r. o 12:23 Powrót do artykułu
[b]To nie ma reguły że 18latek to nie pottafi jeździć bo nie każdy jest taka pizdą że uczy się jeździć dopiero na kursie prawka.Są jeszcze normalni ojcowie co nie trzymaja swoich dzieci całe życie pod kloszem i uczą ich od małego jeździć i nie tylko.Ja mam 20 lat i już kilka aut rozbiłem i o dziwo nie dlatego że nie umiem jeździć tylko woększość w zimie bo emocje ponosiły przy lataniu bokiem ale gdzie to robić jak nid na drogach publicznych skoro moherom przeszkadza hałas na torach,tory zamykaja nie ma gdzie sie uczyć a później ten sam moher "o gówniarz ledwo prawko zdał i myśli że umie jeździć,zabrać mu prawko..." może wam pozamykać kościoły bo myślicid że jesteście katolikami wychodzicie z kościoła i zaczyna sie na***anie na ludzi,szkoda że im w twarz tego nie powoecie haha proszę was
Jesteś prymitywny i tyle. Na drogach publicznych masz jeździć zgodnie z przepisami. Jeśli je łamiesz, to Twoja sprawa. Ale latanie bokiem na drogach publicznych, tojest proszenie się o kłopoty. Chcesz się zabić, czy okaleczyć - zrób to, ale nie ryzykuj życiem i zdrowiem innych uczestnikówruchu drogowego. Nie powiem, że zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami, ale to, o czym piszesz, to bandytyzm. I nie tłumaczy tego fakt, że brakuje torów do jazdy sportowej.Masz dopiero 20 lat, rozumu mocno brakuje, a że umiesz jeździć, to tylko tobie się tak wydaje. Jestem też ciekawy, kto finansuje twoje ekscesy i rozbite samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że nie opanował kałdi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny wczoraj tj 14 na ul. Lubelskiej począwszy od ścieżki rowerowej i przejścia dla pieszych ,poprzez most i podwójną ciągłą wyprzedzał ciąg pojazdów , a efekt tego wyprzedzania mógł być tragiczny , samochód ten znalazł się na chodniku i ścieżce prowadzącej na dworzec PKS .Prawdopodobnie droga na tym odcinku jest monitorowana a jeżeli tak jest to warto sprawdzić . Zdarzenie 14-05-2019 przed godz 13 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...