Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Martwy noworodek na śmietniku. Matka z niskim wyrokiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 10:47 Powrót do artykułu
jaką zwyrodniałą, bezduszną, potworną wywłoką trzeba być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz za zamordowanie dziecka grozi 1,5 roku? To za co dostała tak wysoki wyrok Waśniewska? Bo przecież nie za zabicie noworodka. Mnie ciekawi ten koszt postępowania 23 tys.zł. Cieszy mnie, że w Polsce tak dobrze się zarabia. Tylko dlaczego zwykły szary człowiek może o takiej kwocie pomażyć. Co oni w swej robocie spożywali? Kawior? Ciekawe jakby mój pracodawca miałby za moją miesięczną robotę zabulić taką kwotę? Nie chcę bronić w ten sposób tej kobiety, ale w taki sposób zaszantażowali mnie stróże prawa, gdy odmówiłem podpisania mandatu za 300zł. Padło wowczas takie zdanie. "Dobrze. To poniesie pan jeszcse koszta sądowe i wowczas zapłaci pan 5000zł". Za co? Czy przypadkiem z mej pensji nie idzie podatek na tę wielce szacowną kastę sądowniczą? A tam trzeba za wszystko i tak płacić. Za każdą pierdółkę, czytaj wypis z akt. To na co idą nasze podatki? Wolałbym, by ta kwota 23tys. nie była za postępowanie panstwowych służb, lecz za pobyt w zakladzie karnym. Każdy skazany powinien mieć wystawiony rachunek jak za hotel. I to byłoby uczciwe i sprawiedliwe. A placić za coś dwa razy? To jest jeden wielki kant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno mi się otrząsnąć :( jak można tak potraktować dziecko. Niech Pan przyjmie go w swoje ramiona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
trudno mi się otrząsnąć :( jak można tak potraktować dziecko. Niech Pan przyjmie go w swoje ramiona...
  Jaki Pan ? co to za dziwny komentarz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
trudno mi się otrząsnąć :( jak można tak potraktować dziecko. Niech Pan przyjmie go w swoje ramiona...
 a gdzie był Pan jak pozwolił temu dziecku mieć taką matkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu mieszacie w to Boga - kościół to zacofanie -  chcieliście zakazu aborcji to macie .... będzie więcej takich przypadków. brawo Wy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
i znowu mieszacie w to Boga - kościół to zacofanie -  chcieliście zakazu aborcji to macie .... będzie więcej takich przypadków. brawo Wy
 I tu się z tobą zgadzam!!!!???- lepiej było "rozkawałkować ten zlepek komurek" niż doprowadzić do porodu????. Kto jest tutaj zacofany???. Do roli matki, ojca trzeba dojrzeć, dorosnąć. Sex to nie sport, rozrywka!! Oby mniej takich przypadków jak ona i ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jaką zwyrodniałą, bezduszną, potworną wywłoką trzeba być
  Gdyby zastrzeliła go z br myśliwskiej, dostała by rok w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli to był jedynak bez 500+ to co co wam chodzi, przecież tym dzieciom nie należy się zgodnie z katolickimi pisowcami 500+ i oni nie powinni żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...