Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koszty utrzymania budynków (i innych składników nieruchomości wspólnych) obciążają wyłącznie właścicieli lokali. Najemcy są zobowiązani płacić czynsz, zaś sprawą właścicieli lokali jest nim gospodarować. Próbę wyłudzenia nienależnych pieniędzy od lokatorów należałoby zgłosić organom ścigania oraz Premierowi (wraz z wnioskiem o ustanowienie komisarza rządowego w miejsce organów samorządu gminnego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wśród ludzi zupełnie nieporadnych w Radzyniu to króluje sam Burmistrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz powinien przeczytać ustawę o ochronie praw lokatorów, a dokładnie art. 9 ust. 5 i 6 oraz art. 2 ust. 1 pkt 8a tej ustawy:-) W stosunkach najmu wynajmujący może pobierać od lokatora wyłącznie czynsz i świadczenia niezależne od wynajmującego, którymi to świadczeniami są wyłącznie energia elektryczna i cieplna, gaz, woda, nieczystości stałe i ciekłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...