Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta złodziejka nie miała żadnych oporów. Bezczelna kradzież w Biedronce [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2018 r. o 09:47 Powrót do artykułu
I szybko do kosciola sie pomodlic a pieniadze dla ojca dyrektora darmozjada i demona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portfel z pieniędzmi w koszyku trzymać??? To jak by wrzeszczeć okradajcie mnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj to chyba ta "chytra baba z Radomia"!?. Już po niej jeszcze tylko "mordkę " powiększyć , wydrukować ,....iii na płotach porozwieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec -dyrektor -biznesmen-przedni ostatnio tylko od bezdomnych samochodziki przyjmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wzięła przez zwykłe roztargnienie, to nie kradzież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Portfel z pieniędzmi w koszyku trzymać??? To jak by wrzeszczeć okradajcie mnie!!
  Argument z cyklu "Założyła mini? Prosiła się o gwałt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa od razu powinna trafić do SN (Sądu Najlepszego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak ja złapią to tez powie ze to była pomyłka bo nie chciała ukraść tylko naszła ja pomroczność i wzięła przez pomyłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów napisał:
undefined napisał:
Portfel z pieniędzmi w koszyku trzymać??? To jak by wrzeszczeć okradajcie mnie!!
Argument z cyklu "Założyła mini? Prosiła się o gwałt".
 Jesteś aż tak głupi(a) czy udajesz głupola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
jesteś aż tak głupi(a) czy udajesz głupola?
  dalej się brandzluj ***ku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Portfel z pieniędzmi w koszyku trzymać??? To jak by wrzeszczeć okradajcie mnie!!
 Moralność KODerasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sprawa trafi do sądu, ta złodziejka powie że wzięłą cudzy portfel przez roztargnienie, tak samo jak ten sędzia Topyła, który ukradł 50 zł, w sądzie mówił, że nie ukradł tylko wziął cudze 50 zł przez roztargnienie a sąd przyznał mu rację i go uniewinnił. Brawo za świetną sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kradzież. To stan silnego wzburzenia. Sąd Najwyższy orzeczeniem z 21 lutego, wymazał słowo kradzież z języka polskiego. Zapis z monitoringu to halucynacje. No chyba, że pod ...lą laskę marszłkowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest kradzież,to jest roztargnienie,myślała że to jej torebka,jeżeli bierzecie cudzą własność przez roztargnienie to jesteście niewinni, taki wydał wyrok SĄD NAWYŻSZY ale chyba NAJGŁUBSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ci klienci w Biedronce są roztargnieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kamieni kupa napisał:
undefined napisał:
Portfel z pieniędzmi w koszyku trzymać??? To jak by wrzeszczeć okradajcie mnie!!
Moralność KODerasty.
 Trzeba być wyjątkowo bezmyślnym żeby portfel w koszyku trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roztargniona była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mówisz zawołać grrafików oczyścic zdjęcie powiększyć i porozwieszać -nie ma cudu  ktoś rozpozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działaczka kodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno to była jakaś sędzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...