Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: "W imieniu Rzeczypospolitej wręczam Wam broń"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 17:27 Powrót do artykułu
I będę służył jej do końca - bezapelacyjnie. Do końca jej lub mego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym oto sposobem stajesz się kandydatem do zabrania emki w przyszłości. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już gorszego dziadostwa nie było na stanie w arsenale? nawet murzyni z najdalszych wiosek maja nowsze giwery,widze,nic sie nie zmieniło ;Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i? – jakoś to q-wa będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń 2x starsza niż same koty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i 4 x starsza od samego jenerała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a była poświęcona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a była poświęcona ?
 jak ją wykuwano w kuzni śpiewano międzynarodówke ...bój to jest nasz ostatni.. a świecił ją   I sekretarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do hehe obejrzyj sobie i poczytaj ******muzeumchemii.pl/lata-okupacji-i-powojenna-odbudowa/poswiecenie-karabinow-dla-armii/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do hehe obejrzyj sobie i poczytaj ******muzeumchemii.pl/lata-okupacji-i-powojenna-odbudowa/poswiecenie-karabinow-dla-armii/
 no obejrzałem sobie ,i co niby miałem obejrzeć? już pod grunwaldem nasze kunie były mniejsze ,a pancerze cieńsze ,a zrzutka narodu na giwery ? bez sensu, zwłaszcza na 2  nasze uboty co Polacy się złożyli,to durnie oczywiście zakupili ,a jakże ..oceaniczne !! no i tak mamy ..od dawna ,i co mi tu chopie bedziesz beredził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...