Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec poszukiwań zaginionej 15-latki

Utworzony przez Lubelak76, 3 stycznia 2021 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Pół policji w województwie jej szukało a ona pewnie świetnie imprezowała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy bezstresowe wychowanie. 15-sto latka wychodzi o 2 w nocy i wraca po dwóch dniach. Pewnie jestem głupi, staroświecki, nic nie wiem o życiu i o okolicznościach zajścia, ale dla mnie jednak coś tu jest nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prwnie kupa ludzi zaangazowana do poszukiwan a gowniara prowadzala sie w tym czasie z chlopaczyskami.Trzeba jej do dupy zajrzec a rodzicow obciazyc kosztami poszukiwan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś dobra lambardziara widać już po niej, powinna odpracować koszty akcji poszukiwawczej na sortowni w ZUK-u to na drugi raz by się zastanowiła czy warto, ale jak to u nas bywa nawet mandatu nie dostanie bo niby za co, a teraz klękajcie narody bo się jesieniara odnalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...