Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant z nieoznakowanego BMW dostał mandat. Przyłapał go inny kierowca [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2019 r. o 12:49 Powrót do artykułu
Jak widac opisany policjant nie powinien nawet posiadac prawa jazdy. Samochodem z automatyczna skrzynia biegow jezdzi sie uzywajac jednej nogi, nie dwoch. Kto mu pozwolil jechac takim samochodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale orły w tej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjant z nieoznakowanego BMW dostał mandat."***O! Jak miło . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostał kluczyki to nie mówili jak się jeździ automatem !? Mogę za 500 zł podszkolić tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że przy takich umiejętnościach, do tej pory nie rozwalili tego BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca z przyzwyczajenia wcisnął więc hamulec lewą nogą bardzo zdecydowanie, tak jak sprzęgło." tiaaa.... Dobra ściema nie jest zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh niezła baja z tą przesiadką z manuala na automat. Jeszcze jakby to był zwykły, szary obywatel i do tego np. kobieta, no to jeszcze... jeszcze... można "dać wiarę". Ale policjant żeby tak się tłumaczył??? Zawracanie takie nagłe w miejscu do tego nie wyznaczonym to też dlatego że to niedobre BMW z jeszcze gorszym automatem... no tak... "złej baletnicy..." xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pwinien dostać każdemu może się to zdarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby tak na autostradzie w sznurze samochodów na lewym pasie orzy 140km/h tak zahamowal? Pewnie autostrada byłaby zablokowana na cały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac opisany policjant nie powinien  nawet posiadac prawa jazdy.  Samochodem z automatyczna skrzynia biegow jezdzi sie uzywajac jednej nogi, nie dwoch.  Kto mu pozwolil jechac takim samochodem?
 Jeżdżę automatem i hamuje lewą nogą i co zabronisz mi używać dwóch nóg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ale wytłumaczenie rodem z kraju hamburgerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he. Tłumaczenie policjanta na poziomie... policjanta! :) Od kilku lat, prywatnie, mam samochód z automatem a służbowy z manualną skrzynią. Jednym i drugim jeżdżę codziennie i jakoś nie mam problemów "z nogami". No ale nie jestem... policjantem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie zatrzymano mu uprawnień na 3 miesiące ? Kpina z ludzi, ale pięknie widać jak dbają o poprawę bezpieczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower mu dajcie. To mu się nogawka w łańcuch wkręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawns Policjanci z Ryk reprezentuja soba najnizszy profesjonalizm. Nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak . Telefon komórkowy przy uchu wyłączył mu mózg niczym blondynce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat do SOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za sam tel nalezy sie 200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...