Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Morawiecki w Rykach: Chcemy Polski rozwoju, a nie Polski zastoju [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2018 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Wypad kłamco , ludzie na wschodzie ci nie wierzą banksterze obłudny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy Polski rozwoju, dlatego musicie zapierdzielać za miskę ryżu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PiSu chyba za to że tak szczują Polaków na Polaków. Podzielili nas i skłócili, niszcząc wielkie działo Jana Pawała II któy tak pięknie nas zjednoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj ludzki panie miskę ryżu daj... zdradzieckiej mordzie... w końcu wy są ludzkie pany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO,Zsl-arbuzy pakujcie swoje stołki i manatki, nadchodzi zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy Polski bez Morawieckiego i bez Pisu!!! Na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę Krzywoustemu, ale jednocześnie mam pewność, że kłamstwo i cwaniactwo to podstawowe składniki DNA członków Platformy Oszustów. Niektórzy mówią, że Morawiec to kret PO - pytanie, dlaczego Prezes to toleruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu łże jak typowy pisowiec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszystkie drogi będą planowane jak ta pod Radomiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechal, obiecał, poklepał po plecach i tylko świeżo pomalowana trawa zaszumiała, wróć tu kiedyś, ale tak między wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki to były doradca Don-Aldinia (herr tuska), co sugeruje, że pisiaki z jakichś przyczyn mają jakis układ z sorosowcami z PO, a cała ta "walka wyborcza" to teatrzyk miarionetkowy odgrywany dla ciemnego luda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PiSu chyba za to że tak szczują Polaków na Polaków. Podzielili nas i skłócili, niszcząc wielkie działo Jana Pawała II któy tak pięknie nas zjednoczył.
 Co to za bełkot? Dżej Pi 2 to była marionetka sorosowców, którą do swoich celów wykorzystywali cwaniacy hurtowo rabujący majątek narodowy, nie tylko zresztą w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Zunio przybił piątkę z Mateuszkiem POdczas któregoś ze sPOtkań Wielkiej Loży? Nie sądzę, nie ta Liga, chociaż bez wątpienia łączą ich wsPÓlne POglądy - np. to, że plebs POwinien generalnie zarabiać co najwyżej na miskę ryżu, a POdstawową rolą każdego co lepiej wykwalifikowanego pracownika ma być zaciągnięcie jak największego kredytu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Prezes wymienił pro-społeczną i w miarę uczciwą Szydło na POdręcznego międzynarodowego kapitału? Coś tu jest nie halo, Panie Prezesie - Morawiec pogrąża się na taśmach sowy nie mniej niż POkemony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bara, bara, bara, riki, tiki, tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam znowu ten kłamca obiecał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....pozostaje mi podziękować "Pinokio" za te wspólne zdjęcia z mieszkańcami naszej gminy. Dzięki nim pozyskałem pewność co do niektórych osób i wiem, kto od 1 listopada dostanie kopa z pracy :) Zawsze podejrzewałem tego durnia o zwichrowanie intelektualne, ale już jestem tego pewien. Czuje także nieopisany dyskomfort ponieważ kiedyś mu podałem rękę, a to już zdecydowanie zbyt wielkie poświęcenie wobec kogoś z PiS! A więc ..... precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, bo zadałbym mu oarę "ciekawych" pytań....To się nazywa "parwo i sprawiedliwość". I tak zapewne nie miał większej frekfencji (na pewno dużo niższą) niż film kler". No cóż, takie "miasto" jak Ryki, to gnizado pislamizmu, więc czuł się zapewne jak w gabinecie "prezesa" na Nowogrodzkiej. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie premierze Morawiecki proszę powiedzieć z jakiego powodu po zakupie z funduszy polskiego społeczeństwa 9 ton złota, wywiózł je pan do Londynu? Traktuje pan Polskę jak kolonię, a Polaków jak idiotów, którzy mają robić i płacić podatki. Podobnie jest z polską bronią, którą przekazano amerykańskim żołnierzom... Czyje interesy pan reprezentuje? Na pewno nie są to interesy Polski i Polaków, ale my Słowianie, Polacy, Naród Wybrany, widzimy i będziemy pamiętać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...