Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzecznik Praw Obywatelskich: Policjanci z Ryk pobili zatrzymanego 70-latka. Odpowiedź policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2018 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Jaka wladza taka policja! Wstyd i hanba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro Spraw Wewnętrznych oraz miejscowa Prokuratura w Rykach wyjaśniają sprawę. Buchachaaaaaaa. A ja już wiem jak się ona zakończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant na bruk bez prawa do emerytury za te słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrócą czasy Popiełuszki będą chodzili z wiaderkami i będą topić ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naciągacze mandatowi tam są i normalni ale i zwyrodnialcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej zatrzymany, a tu oburzenie. Od razu widać, że to prowokacja głupozycji. Dzisiaj złodzieje są chronieni przez jakieś dziwne nie/moce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy z komentarzami. Jak sami piszecie 70-latek przez blisko 39 lat prawie cały czas był w więzieniu - to co ciągle siedział za niewinność. A te krzyże co kradł z grobów to też nieprawda. A teraz biedaczek jest pobity - a może był na jakiejś imprezce z innymi miejscowymi żulami i stąd obrażenia co wyszły dopiero później. Niestety ale takiemu co ciągle był w więzieniu to nie wierzę za grosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został pobity przez nieznanych sprawców. Zupełnie jak w latach 70-80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary złodziej nie skorzystałby z okazji żeby pogrążyć policjantów? To byłaby nowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który z kryminalnych taki zuch? Też z za Wieprza z za kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura? Eksperci??? Prewencji Tortur. Rozmowa sam na sam? A jest nagrana czy może z chęci wykazania się kazał złodziejowi mówić co trzeba by się wykazać? Jak na razie to ewidentne zniesławienie. Postawione bardzo poważne zarzuty bez wykonania jakichkolwiek czynności, jedynie rozmowa z zatrzymanym. Bardzo tu śmierdzi chęcią pokazania potrzeby własnego istnienia, a jednocześnie pomówieniem bo przedstawiona sprawa jest jako sensacja bez jakichkolwiek dowodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulga to zwykły cham i psychopata. Wygrazał sie mi próbował potrącic samochodem. Zwyzywał mojego ojca a jak chciałem go wysadzic z auta to zwiał z piskiem opon. Mam czystą karkoteke rodzine uczciwie pracuje. Martwi mnie to ze tacy debile pracują w policji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy z równą gorliwością potraktowali kolegę policjanta i jego żonę lokalną dentystkę w sprawie wyłudzenia setek tysiecy zł z nfz. Albo szefa drogówki z ryk za przemoc domową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlodziej nie zlodziej przygłup kuliga nie ma prawa wyciągac rąk.jak mają dowody a nie chce podpisac to sprawa do sądu a tam grzywna plus koszty. Mundur mu zycie uratował i kozaczy. A swoją drogą niezły z niego głupek bo zamiast siedzieć cicho to pajacował przy kontroli i się pogrążył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kradł od najmłodszych lat. NIGDY nie ,, shańbił '' się pracą . Zawsze żył na koszt innych ( rodziny lub państwa ). AKTORSTWO PRZED KAMERĄ PIERWSZA KLASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubartowskie komentarze . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...