Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Albo kredyt, albo strajk

Utworzony przez kicia, 26 lutego 2008 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Jestem w ostatnim trymetrze ciąży i mieszkam w świdniku. Zastanawiałam sie nad porodem i wyborem lekarza w tym szpitalu. I wybrałam Lublin. I się cieszę, bo jakbym miała rodzić w szpitalu w którym nie płaci się pracownikom mogłabym się nieco zestresować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Świdniku, ale ja ani moja rodzina nie korzystamy z usług tego zakichanego szpitala. Zdecydowanie wybieram szpitale w Lublinie.Tam przynajmniej leczą jak należy i to nieraz za darmo.Natomiast w Świdniku skutecznie pozbywają się "darmowych" pacjentów.Rzadko lekarze świdniccy potrafią postawić trafną diagnozę (miałem styczność kilkakrotnie z tym pseudoszpitalem ja i moi bliscy) . Także mam jak najgorsze zdanie o tym szpitalu.Słyszałem o przypadkach , że lekarz nawet nie widział pacjenta na izbie przyjęć , tylko zlecał leczenie przez telefon. Więc czy tam strajkują lekarze czy pielęgniarki to mnie kompletnie nie interesuje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie szpital tylko hospicjum.Choc tam pracuje to żone do porodu zawiozłem do Lublina.Sam mówie rodzinie że jak cos mi się stanie to niech załatwiają Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yurek: Dobrze wiedziec. Ja tez tam pracuje i jestem za likwidacja szpitala. W koncu wszyscy beda zadowoleni: 1) nie bedzie pseudoszpitalika 2) nie bedzie nietrafnie diagnozujących lekarzy, co tylko za łapówkę leczą a i to źle:) 3) kłopotu też nie bedzie mial yurek bo sobie prace znajdzie w warzywniaku Same plusy! Lekarzyki i pielegniarki sobie prace znajda, a te kilka tysiecy rocznie pacjentów bedzie grzecznie czekac w Lublinie na izbach przyjec gdzie pseudolekarze ze Swidnika beda ich przyjmowac : nieraz za darmo! Zlikwidujmy ten przezytek i jezdzijmy do Lecznej, MSWiA oraz Klinik lubelskich. Tam czekaja na nas z otwartymi rekami:) ja sie juz pakuje i jade i tez zapowiem rodzinie zeby mi Warszawe zalatwiala- co tam taki Lublin..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...