Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie stawiajcie mi pomników, zróbcie coś dla ludzi..." Karol Wojtyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda, że Radni Świdnika z równym zaangażowaniem nie dyskutują o sytuacji w Spółdzielni Mieszkaniowej, cenach za wywóz śmieci, przyciąganiu inwestorów czy dostępie do sprawnej i częstej komunikacji miejskiej (zwłaszcza połączenie Świdnik-Lublin)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym widział Adama Nergala Darskiego jako patrona Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do tych słów odniósł się tylko burmistrz miasta Waldemar Jakson. – Jeśliby przyjąć to oświadczenie grupy radnych, to opierając się na tej argumentacji, niemożliwe byłoby ustanowienie jakiegokolwiek patrona – ocenił burmistrz. – To jest ta słynna, stosowana przez Lewicę zasada neutralności światopoglądowej. Nie ma takiego pojęcia". Ja bym zadał pytanie podstawowe - czy Świdnik (albo jakiekolwiek inne miasto) musi mieć patrona???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...