Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burzą dawne obiekty Avii Świdnik. Powstanie nowy kompleks sportowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 r. o 01:24 Powrót do artykułu
wspomnienia basenu pozostana... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie.. Tylko jak dlugo przyjdzie mieszkancom czekac! Wladze cala kase pchaja w nowy palac - czyt. studnia bez dna! A gdzie obiecana ul. Kusocinskiego? Panie Sobon za wszystkie obiecanki pana rozliczymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Kusocińskiego to ulica powiatowa i tam proszę kierować pytanie o termin. Gdyby to była ulica gminy świdnik dawno już by była wybudowana. Goście z powiatu pachają się tylko do zdjęć a nie do pracy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne czyja jest to droga. Wazne, ze pan Sobon deklarowal, ze sprawe zalatwi. Bylem na spotkaniu wyborczym i temat mam nagrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nagrane jak Białowąs obiecał basen przy PCEZ. Kiedy powiat z Osiną na czele to zrobi? Czy tylko makiety będą, promocja w gazetach i TV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gruz to se w dópę wsadźcie. Zróbcie drogi normalne, a nie tylko przywozicie odpady, z których tylko potem w chój kurzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Reszce i Piotrowiczowi Białowąs wygra wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ żal *** ściska osinie i białowąsowi. wkur sięga zenitu, że jakson robi baseny. teraz będą się przypie...ć, że nie takie, że za małe, ża za płytkie, że woda za mokra, itp. weź się osinowy kołku w garść, weź biały waldku zajmij żonką młodą żeby na boku nie szalała. a baseny zostawcie, pozwólcie pracować tym którzy się na robocie znają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ żal *** ściska osinie i białowąsowi. wkur sięga zenitu, że jakson robi baseny. teraz będą się przypie...ć, że nie takie, że za małe, ża za płytkie, że woda za mokra, itp. weź się osinowy kołku w garść, weź biały waldku zajmij żonką młodą żeby na boku nie szalała. a baseny zostawcie, pozwólcie pracować tym którzy się na robocie znają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burzą czy pod koniec lipca będą zaczynać rozbiórkę, kurna bo zgłupiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...