Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta świdnicki ma nową pracę. Musiał dla niej zrezygnować z członkostwa w partii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 15:32 Powrót do artykułu
nie odbiera..,chciałem zapytać tez czy przetargi na odśnieżanie dróg powiatowych firma rodzinna też...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest prawdą,oprócz tego ,ze w Piaskach jest lubiany !!!,spójrz na ostatnie wyniki ...W Piaskach to ma autorytet ,jak ropa do benzyny....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz gdzie dzwoni ale nie wiesz w którym kościele tak Ci powiem kolego partyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. marszałek PSL. M. Karapyta usłyszał dziś wyrok - skazany za korupcję i seks. Z 16 zarzytów, sąd uznał 9, co to świadczy o ludziach ze służb i prokuratury? Czekam na opinie tych od "konstytucja i demokracja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PROSTE ... PRZEYE*AŁ W POWIECIE - KOALICJA LEWAKÓW W ŚWIDNIKU UPADŁA - CZERWONA WIERCHUSZKA Z LUBELSKIEGO  PKWN DAŁA MU KOPA NA PROWINCJE. NA POCIESZENIE ZOSTAWILI TAM MASĘ KRETÓW... OBY PISIAKI ZROBILI TAM CZYSTKI. ZSLowcy cholewa z najdą tez go w Piaskach nie chcą - bo to gminna "konkurencja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wypowiedź mija się z prawdą, mówiłem, że nie utworzę stanowiska zastępcy wójta. Na stanowisku sekretarza byl wakat w związku z odejsciem na emeryturę pracownika.  Na stanowisko sekretarza wybrałem człowieka z odpowiednimi kwalifikacjami. Uczyniłem to mając na względzie zakres odpowiedzialności, wiedzy i doświadczenia jakie są potrzebne na tym stanowisku. Zatrudnienie bez konkursu umożliwia artykuł 22 ustawy o pracownikach samorządowych. Równorzędnie zgodne z prawem są: 1) awans wewnętrzny pracownika, 2) przeniesienie pracownika z jednostki do jednostki za porozumieniem pracodawców, 3) konkurs na wolne stanowisko. Stanowisko Sekretarza jest obowiązkowe do obsadzenia w każdej gminie. Uważam, że dla dobra mojej społeczności postąpiłem słusznie i zgodnie z prawem. Jestem zadowolony z wykonywanej pracy i pomocy merytorycznej Pana Dariusza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może bezpartyjny menedżerowie.  Sekretarz ma być bezpartyjny od zawsze a nie od 5 minut. Takie były intencje ustawodawcy aby partie były w sejmie i senacie a spolecznicy i pracujący dla dobra lokalnych samorządów w samorządach. Kiedy koniec z upartyjnienie samorządów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie przetarg dla PZL czyżby Soboń az tak się bał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes reszka dlugi w avii zostawił nagrode sobie przyznał 20 tysi i nadal w akcji po godzinach hejter ale dno teraz w tym starostwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygarnąć zwój swojego jak w Lublinie Źuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedzieć to najlepszy starosta w Świdniku jaki do tej pory był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołodziejczyk to bardzo wykształcony człowiek , on kilkanaście lat studiował politologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siebie chcecie okłamać, czy ludzi przecież doskonale wiecie, że nie zarabiał najwięcej i doskonale wiecie, że nie wyciągnie tyle w Trawnikach, atakujecie go bo boicie się kompetentnych ludzi, najlepiej zdobyć władzę oszczęrstwami i udawaną pobożnością. Ogarnijcie się i do roboty, bo Reszka ma nie lata wyzwanie żeby przebić Kołodziejczyka w tym co on zrobił w swojej kadencji dla powiatu. A Reszka, przeciez wyciąga max ile się da z powiatu, ma niższy staż to ciute mniej niż Kołodziejczyk dostaje ale nie z wyboru tylko z przymusu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już tak piskujecie, to porozmawiajmy jak pani jankowska mianuje się sekretarzem świdnika. To dopiero jaja, bo to miasto ma dwóch sekretarzy, w tym jednego na urlopie poselskim, a drugiego, to blondynkę nielegalnie się nim tytułującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wypowiedź mija się z prawdą, mówiłem, że nie utworzę stanowiska zastępcy wójta. Na stanowisku sekretarza byl wakat w związku z odejsciem na emeryturę pracownika.  Na stanowisko sekretarza wybrałem człowieka z odpowiednimi kwalifikacjami. Uczyniłem to mając na względzie zakres odpowiedzialności, wiedzy i doświadczenia jakie są potrzebne na tym stanowisku. Zatrudnienie bez konkursu umożliwia artykuł 22 ustawy o pracownikach samorządowych. Równorzędnie zgodne z prawem są: 1) awans wewnętrzny pracownika, 2) przeniesienie pracownika z jednostki do jednostki za porozumieniem pracodawców, 3) konkurs na wolne stanowisko. Stanowisko Sekretarza jest obowiązkowe do obsadzenia w każdej gminie. Uważam, że dla dobra mojej społeczności postąpiłem słusznie i zgodnie z prawem. Jestem zadowolony z wykonywanej pracy i pomocy merytorycznej Pana Dariusza.
 Ja jako prawnik potwierdzam slowa Pana Wojta - bez dwoch zdan wszystko odbylo sie zgodnie z prawem i nie podlega dyskusji. Zycze tylko Panu Panie Danielu zeby nie przejechal sie Pan na wyborze sekretarza pod katem ewentualnej konkurencji przy kolejnych wyborach.. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian , ok. Jesteś wójtem, masz prawo zatrudniać kogo chcesz. Ale nie płacisz mu ze swoich pieniędzy a z naszych podatków. Mamy zatem prawo komentować tę sytuację. Gdybyśmy chcieli oglądać Pana Kołodziejczyka to byśmy głosowali na niego. A tak zwyczajnie nas oklamałeś. Na spotkaniu we wtorek przed 2 turą mówiłeś, że nikt z zarządu powiatu nie znajdzie zatrudnienia w naszej gminie. A tu 1 grudnia, prezent od Ciebie. Oklamałeś nas, więc nie dziw się, że się wkurzamy. Poczytaj komentarze, zobacz ile smrodu ciągnie ten człowiek za sobą. Po co nam to w Trawnikach? Zaraz pewno wystartuje w wyborach do sejmu i zacznie się od nowa nawalanka wyborcza. Warto Daniel? Już nie było nikogo z Trawnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Prawnikiem. Gdyby Pan nam powiedział, że Kołodziejczyk będzie pracował u nas w gminie to nie miałby Pan naszych głosów. Ja i moja rodzina czujemy się oszukani !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą decyzję , rzekomo zgodną z prawem powiemy p.Baj , za 5 lat baj , baj. Pewne kręgi już po tym fakcie pracują na przyszłe wybory. Tak się nie robi , przed wyborami żebrze sie o głosy, a po wyborach ma się to wszystko w dalekimm powaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panie wójcie ta nominacja nie ujdzie panu na sucho,poprostu  ten tryb i  cała układanka w zatrudnieniu nie będzie sie panu opłaciła  z wielu powodów.    Wkrótce na ten temat sobie pogadamy . narazie to czarujesz jaki to wielki biznes zrobiłeś                                                           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy gminy Trawniki,przygladajcie się teraz uwaznie na różne projekty unijne,a przede wszystkim kto będzie koordynatorem pozyskanych środków z UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...