Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą powołać Świdnicki Inkubator Lotniczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2017 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Jestem ZA i chcę zostać V-ce Prezesem Spółki - zadowolę się 7000 zł brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA i chcę zostać V-ce Prezesem Spółki - zadowolę się 7000 zł brutto." O TO, TO, TO...JA TEŻ...........................ALE 7.000,- TO JEST MAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci "Amerykanie" to pewnie tacy sami jak katarscy inwestorzy od stoczni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w KRS nowej spólki będą ci sami ludzie PSL, co w KRS lotniska Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę być asystentem Pani Prezes, siedem tysięcy netto przez dwa lata bez podwyżki mnie zadowoli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie na liście są już najwięksi kombinatorzy ze Świdnika którzy już nie jedną firmę wycyckali i kasę przykleili złote śmietniki nie wypaliły wezmą się za inne sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawili innowacyjną i rewolucyjną wręcz stację naprawy rowerów, to i inkubator lotniczy postawią. Prawda?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć jest już pani prezes. Tak, zgadliście, z PSL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka prezes taki inkubator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...