Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka wjechała w dom. Tir zatrzymał się metr od śpiących dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2018 r. o 11:44 Powrót do artykułu
tak ,pracujmy po 14-16 godzin bo pracodawcy muszą żyć na godnym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki bo to bardzo dobra praca. Wyciąga się około 5- 6 tysięcy złotych na rękę miesięcznie . Z 1000 można nakręcić oszukując szefa na paliwie. Poza tym można korzystać z usług tak zwanych " TIRÓWEK" . Podczas wyjazdów często korzystam z usług tych powabnych dziewczyn i ich ponętnych ciał. Seks z taką dziewczyną drogo nie kosztuje a można się odprężyć. Moi koledzy kierowcy ciężarówek też korzystają z usług tych Pań. Moja żona myśli że ja jej wierny jestem he he he he he . Zawsze jej tłumaczę , że ja nie z tych , że ja nie korzystam z TIRÓWEK , że ja jej wierny jestem .... a ona durna wierzy he he he he he . Koledzy kierowcy też tak tłumaczą się swoim żonom he he he he. Ah te kobiety są naiwne he he he he he .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja kolego. Ja też co wyjazd biorę sobie taką dziewczynę do kabiny . Żona w domu daleko a relaks musi być . Też nic nie mówię swojej o tych igraszkach z dziewczynami z pobocza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego,że był trzeźwy. Głupi jest nadal. Czy inni wyciągną z tego jakieś wnioski?- wątpię. Za narażanie życia, pod wpływem zmęczenia powinni karać tak samo jak po alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zostałem kierowcą ciężarówki bo to bardzo dobra praca. Wyciąga się około 5- 6 tysięcy złotych na rękę miesięcznie . Z 1000 można nakręcić oszukując szefa na paliwie. Poza tym można korzystać z usług tak zwanych " TIRÓWEK" . Podczas wyjazdów często korzystam z usług tych powabnych dziewczyn i ich ponętnych ciał. Seks z taką dziewczyną drogo nie kosztuje a można się odprężyć. Moi koledzy kierowcy ciężarówek też korzystają z usług tych Pań. Moja żona myśli że ja jej wierny jestem he he he he he . Zawsze jej tłumaczę , że ja nie z tych , że ja nie korzystam z TIRÓWEK , że ja jej wierny jestem .... a ona durna wierzy he he he he he . Koledzy kierowcy też tak tłumaczą się swoim żonom he he he he. Ah te kobiety są naiwne he he he he he .
 Głupiś jak but. Gdybyś był prawdziwym facetem, to nawet tak postępując nie mówiłbyś o tym. Zamiast siedzieć i pisać głupoty to do nauki się weź. Pewnie jesteś zwykłym szczylem, a nie kierowcą tira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niby kierowca ciężarówki- to jakiś świrnięty typek. Myślę, że marzy o takiej pracy, a że ma wybujałą wyobraźnie (tylko) w tym kierunku to się produkuje, starając się zaszkodzić innym. Dzieciuch!!. Prawdziwy facet o takich sprawach nic nie mówi, nawet wśród kolegów. Moja prośba do kobiet dalekobieżnych kierowców nie słuchajcie zboczeńca, bo kłamie jak z bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak teraz z tego chochoła ściągną odszkodowanie? Znając polskie sądy, nawet go nie aresztują, on wyjedzie do siebie w dzikie kraje i ślad po nim zaginie. A tam kogoś szukac, to jak igły w stogu siana. I ludzie zostaną bez domu, bez pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentny zamach po nowej ustawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ilu lat można zrobić prawojazdy na Tira ? Chciałbym zarabiać 5000 zł i bzykać tirówki w kabinie ciężarówki. Fajną pracę macie kierowcy. Dobre pieniądze za to bierzecie a i wiele dziewczyn zaliczycie eh..... zdam w tym roku maturę i robię prawko. Będę dobrze zarabiał i z tirówkami się zabawiał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio mój znajomy mówił, że robi prawko na osobówkę i od razu na tira, bo weszły nowe przepisy. Pewna w 100% nie jestem czy to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jakiś głupi but tylko większość z Was tu piszących chyba pierwszy raz zalogowaliście się w necie skoro nie widzicie, że to jest troll internetowy i nie ogarniacie tematu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wania za***iec bez tacha, one tak jezdza bez pojecia tumany... zakaz wjazdu dla ua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maiłam kiedyś męża kierowcę. Jeździł ciężarówkami po europie. Po 10 latach siedzącej pracy lekarz stwierdził deformację krocza. O odbyciu stosunku nie było mowy. Nawet najlepsza tirówka nie mogła go podnieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE SĄ TE NIEROBY Z ITD I STRAŻY GRANICZNEJ ZAMIAST KONTROLOWAĆ NA GRANICY TO SZUKAJĄ SZCZĘŚCIA NA FELINIE ALBO ŚPIĄ W KRZAKACH ZA CO WAM PŁACIMY DO ROBOTY LENIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czy wśród wszystkich "mądrych" komentarzy nie znajdzie się cokolwiek zbliżonego do rozsądku? Tyle nienawiści w stosunku do drugiego człowieka jest nie tylko podle, ale i niezdrowe. Osobiście zastanawiałbym się, czy gospodarze, pomimo tak późnej pory, byli przygotowani na podjęcie niespodziewanego gościa filiżanką kawy.. Ale was zjada nienawiść i frustracja nierobów! Poczytajcie o spektakularnych wypadkach i katastrofach spowodowanych przez polskich kierowców w Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***o2.pl/artykul/tir-wjechal-w-dom-zatrzymal-sie-metr-od-spiacych-dzieci-6213842217956993a każdy tir-wiec obowiązkowo nocleg przed wyjazdem na drogi polski. nie wpuszczać bez odprawy i noclegu. jadą długie trasy, stoją przy granicy, czuwają w kolejce i potem w kurs po terenie unii. odprawa z kartą tachografową od celników - czyli nowa pokwitowana , żeby nie kantowali. inteligentne tachografy będą sposobem na walkę z nieuczciwą konkurencją w transporcie drogowym. wyposażone w moduł gps rozpoznają lokalizację pojazdu w momencie rozpoczęcia i zakończenia jazdy. pozwolą też na skontrolowanie kursu bez zatrzymywania samochodu. dane o lokalizacji pojazdu kontrola bez zatrzymywania obowiązek montowania inteligentnych tachografów we wszystkich nowych pojazdach zostanie wprowadzony od 15 czerwca 2019 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrac uprawnienia.jak sie chce spac to sie staje i sie spi. Kierowca grzesirk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój były mąż jeździ ciężarówką . Jak jescze byłam z nim to podsłuchałam jego rozmowę z kolegą z pracy. I jest prawdą że prawie każdy kierowca ciężarówki zabawia się z prostytutkami tylko nic w domu żonom i dziewczynom nie mówią . A między sobą się chwalą , który młodszą i za ile wyrwał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...