Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery nowe parki w Świdniku. Jest już przetarg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2018 r. o 12:58 Powrót do artykułu
A na adampolu jak zwykle nic . Nawet ławki żadnej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adampol ma las on bije na głowę wszystkie parki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zazdroszczę tym z Ratajczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parę drzew to jeszcze nie park , bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej drzew, więcej tlenu. Parki mi się z tym kojarzą. Niestety boję się że te świdnickie będą betonowe. Przy takich temperaturach jak teraz to tylko koty będą chciały się tam wygrzewać..Więcej drzew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO a kiedy wizualizacje? hahahahahahaha ooo a kiedy wybory??? aaa niedługo... a kiedy Kusocińskiego??? a kiedy BASEN??? aaa najważniejsze wybory, obietnice i wizualizacje... trochę szkoda, że Jakson nie ma z kim przegrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to Kusocińskiego miało być już budowane ale chyba firma się zlisiła albo olała burmistrza bo chyba ze dwa miesiące minęło od podpisania umowy a tam się nic nie dzieje. Czy inwestor czyli miasto Świdnik może zmobilizować wykonawcę do pac na Kusocińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu fajerwerki dla ciemnoty 500+ a na miescie i w skrzynkach chwilowka na chwilowce, pelno zuli i bezdomnych, oprocz dawnego WSK nie ma tu zadnego przemyslu i miejsc pracy. Za..ie gdzie psy du...mi szczekaja a diabel mowi dobranoc - ooops "ksiunc" proboszcz;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drfzew to jest w Świdniku w ch.., problem w tym, ze sa w ogole nie przycinane i czesto wyzsze od blokow, pelno sr...cego ptactwa i wilgos bijaca od drzew; do tego trzeba dodac zagrozenia jakie takie ogromne drzewa niosa w razie wichury. Parku w Świdniku nie ma zadnego bo to co jest5 jest smieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parki...to będą trawniki poprzecinane kostką brukową. Lepiej zadbajcie o zieleń, która już jest w Świdniku. Pewnie w tym sezonie wycinkowym urzędnicy z UM znowu pozbawią miasto ponad 100 drzew tak jak w latach ubiegłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytnijcie te drzewa które juz sa, bo zaczn brać na UM faktury za mycie auta , wiecznie zasrane!!!! Za chwilę wrzesień, zobaczycie jak bedą wygladały chodniki przy głównej ulicy w tym grajdole!!! Smród nie do wytrzymania. I poprawcie ścieżkę rowerową wzdłuż Żwirki i Wigury. Kto to odebrał i podpisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, że po zbliżających sie wyborach jednak i w tym temacie jakies zmiany nas czekają. Na lepsze rzecz jasna ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, że po zbliżających sie wyborach jednak i w tym temacie jakies zmiany nas czekają. Na lepsze rzecz jasna ;)
 w 100% się pod tym podpisuję - to co dzieje się teraz, to jakieś żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa szczerze to mam juz dosyc stale tych samych twarzy w kręgach rządzących i chyba czas rzeczywiście zadać sobie pytanie, kto nam pomaga, ma wizję i plan na to, by Świdnik zaczął wyglądac jak inne miasta województwa. Czy jesteśmy gorsi czy ktoś nie potrafi wykorzystywac możliwości? Zerknij na koncepcję  „Świdnik Wspólna Sprawa” , ja jestem coraz bardziej za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Już mnie to zaczyna wnerwiać. Nic się nie dzieje przez cały okres kadencji, a gdy tylko zbliżają się wybory, nagle burmistrz i jego świta bierze się do roboty, aby przekonać innych do oddawania na niego głosów. Nie dajcie się przekupić - wygrają wybory i znów nic nie będzie zrobione, do czasu następnych wyborów. Natomiast co do ŚWS to rzeczywiście tylko w niej jakaś nadzieja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika ma racje :) jak tylko zbliżają się wybory, nagle wszyscy wszystko robią, słabe to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...