Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego 13 lat temu go wypuścili z więzienia ?

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2009 r. o 08:34
Niech ktoś wytłumaczy mi, dlaczego H.K. wyszedł na wolność 13 lat temu? Wyszedł warunkowo ... Jak to było mozliwe? Dlaczego jedni za podobny czyn siedzą latami inni wychodzą na wolność i dalej robią na co robili wcześniej? Gdyby siedział w więzieniu nie byloby kolejnej tragedii następnych dzieci i kobiety następnej ... Kto odpowiada za do? Gdzie było PaĹ "stwo polskie i Służby stosowne? Może teraz w nowym śledztwie sprawdza wątki ze starego śledztwa i dowiedzą się jak kto i dlaczego wypuścił 13 lat temu tego człowieka na wolność. To nie wina sąsiadów. Co mieli zrobić samosąd we Włodowie jak? To Państwo miało sprawować kuratelę nad tą rodziną i za to odpowiada ... A co robiła Świdnicka policja przez dziesięć czas skoro tu wszyscy piszą na forum, Że było powszechnie wiadomo co tam się dzieje. Dlaczego policja nie działała aby wcześniej zaobiec tej tragedii ???!!! Co wszyscy dookoła wiedzieli co tam się dzieje tylko policja nie miała Pojęcia?? Szymon jest ofiara tak jak teraz ofiarami są te biedne następne, malutkie dzieci. Biedne dzieci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nie rozumiem po pierwsze jak to się stało , że odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci, po drugie dlaczego wyszedł i na jakich warunkach. Mieszkałem w sąsiednim bloku, wygląda , że faktycznie wszystko było na barkach Szymona, a matka dzieci co najmniej nie radziła sobie, w całej okolicy słychać było krzyki z ich balkonu, głównie krzyki matki na dzieci... Współczuję chłopakowi, tkwił w tym i co miał właściwie zrobić? Jeszcze to nasze polskie podejście, każda prośba o pomoc dla rodziny czy przeciw własnemu ojcowi jest odczytywana jako nielojalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, mam nadzieje, że w końcu sie tym ktoś zainteresuje i zajmie... Zapomnijmy o sprawiedliwym i niezawisłym wyroku - przyjaciel prokurator pomógł 13 lat temu, pomoże i teraz ;/ Może na dobry początek, nie wiem... Interwencja, Uwaga... ??? Czasami takimi bzdetami sie tam zajmują a tutaj naprawde, mogli by poruszyć sporo nowych wątków. Innej rady póki co nie widze ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zreszta teraz znowu jest dość ciekawie, podobno postawiono zarzut nieudzielenia pomocy tymczasem jeżeli ofiara była żoną mógłby odpowiadać za zabójstwo przez zaniechanie ( art.148par.1 lub 2 w zw. z art.2 k.k.), zagrożenie kara byłoby większe niż 5 lat (obecnie grozi mu max.5 lat), ciekawe czy oskarża ten sam prokurator co 13 lat temu;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBY DALEJ MÓGŁ ZABIJAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...