Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie firmy chcą kupić PZL Świdnik

Utworzony przez alchemik, 31 lipca 2009 r. o 16:32 Powrót do artykułu
pewnie jak zwykle w naszym pięknym kraju wybiorą gorszą ofertę i później nikt za to nie odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce wszystko sprzedaje się w obce ręce? Proszę mi odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze wezmą nas Vodochody. W koncu zrobią porządek na poszczególnych wydziałach. Skonczy sie łażenie do baru, co pół godziny na papierosa i picie na drugiej zmianie. 100% poparcia dla firmy Aerovodochody !!!!! Powiedz "nie" włosko-angielskiej firmie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Mam nadzieje, ze wezmą nas Vodochody. W koncu zrobią porządek na poszczególnych wydziałach. Skonczy sie łażenie do baru, co pół godziny na papierosa i picie na drugiej zmianie. 100% poparcia dla firmy Aerovodochody !!!!! Powiedz "nie" włosko-angielskiej firmie !!
Co za idiota to napisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vodochody to przede wszystkim podwyżki, dogodny pakiet socjalny oraz komfort pracy. Na pewno nas przejmą z czego niezmiernie sie ciesze. A dzis w niedziele, wyjde sobie na balkon na ppaieroska, usiade na krzesle, założe noge na noge i bede rozkoszował sie dzisiejszym słonecznym dniem. W spokoju czekam na rozstrzygniecie i wiem, ze bedzie ono po naszej myśli. Tylko Aero Vodochody !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanS, uszanuj inne zdanie pracowników. 65% załogi jest za Vodochodami, więc nie ma powodu, zebyś wylewał tu swoje frustracje i żale !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
montażysta napisał:
FanS, uszanuj inne zdanie pracowników. 65% załogi jest za Vodochodami, więc nie ma powodu, zebyś wylewał tu swoje frustracje i żale !
Ciekawe skąd wziąłeś te 65%, jestem pracownikiem PZL i jeśli chodzi o sprawy prywatyzacyjne to jestem dość dobrze zoriętowany. Wystarczy porównać pakiety inwestycyjne obu firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, jestes bardzo dobrze zorientowany, zapewne tak dobrze jak w sprawach ortografii :
FanS napisał:
zoriętowany.
Pewnie siedzisz sobie w cieplutkim pokoiku w biurowcu, żłopiesz kawusie i co 0,5 godziny spoglądasz na zegarek powtarzając "...aby do 15:00." Pakiety porownalem i ten czeski jest zdecydowanie najlepszy dla PZL. Bezd wóch zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
montażysta napisał:
Pewnie siedzisz sobie w cieplutkim pokoiku w biurowcu, żłopiesz kawusie i co 0,5 godziny spoglądasz na zegarek powtarzając "...aby do 15:00." Pakiety porownalem i ten czeski jest zdecydowanie najlepszy dla PZL. Bezd wóch zdań.
Kolego uczciwie rozejrzyj się do okoła. Nie ma znaczenia czy pracujesz na wydziale, czy w biurowcu bo wszędzie znajdziesz ludzi pracujących na swoją wypłatę i opier***aczy którzy biorą kasę za nicnierobienie lub symulowanie pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM ,Z CALĄ PEWNOŚCIĄ CI CO PRACUJĄ W BIURACH PZL-U WIEDZĄ WIĘCEJ.I CI CO PISZĄ O CZECHACH I I CH OFERCIE SĄ DOSKONALE ZORIENTOWANI CHOC NIE DO KOŃCA.PISZĄ ,TO ZNACZY MOWIĄ O PEPIKACH SAME DOBRE SLOWA.ALE CZY TAK JEST VDO KOŃCA,CZY ZDAJA SOBIE SPRAWE CO TO MOŻE OZNACZAĆ.CZY TYLKO JAK TEN KOŃ CO MA DWIE KLAPKI NA OCZACH IDZIE DO PRZODU BO TAM GDZIEŚ W STAJNI CZEKA NA NIEGO SIANO.LUDZIE MUSICIE SOBIE ZDAĆ Z TEGO SPRAWE ,ŻE TO NIC DOBREGO NIE BĘDZIE.WLOSI ZABIORĄ SIE ZE ŚWIDNIKA A MY ZOSTANIEMY Z RĘKĄ W NOCNIKU.A CZESI CO NA ZAOFERUJĄ ? NO RACZEJ NIC WIELKIEGO,PO ROKU CZY DWÓCH POWOLI BĘDĄ ZWIJAĆ TEN INTERES.ONI NIC KONKRETNEGO NIE ROBIĄ.W JEDNEJ Z GAZET SAMI PISALI ,ŻE CHCĄŚ SIE OPIERAĆ NA WYROBACH NASZEGO POCHODZENIA BO ONI SAMI NIC TAKIEGO NIE MAJĄ.MOŻNA PISAĆ O TYM CO SIE DZIEJE DUŻO ,ALE JAK SAMI NIE PÓJDZIEMY PO ROZUM DO GLOWY TO A SZCZEGÓLNIE TE MĄDRE GLOWY NA SAMEJ GÓRZE,TO WIADOMO CO NAS MOŻE CZEKAĆ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może być już tylko lepiej, ktokolwiek nie wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...